Piątek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 608
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Już po pasowaniu

Sobota, 28 października 2023, 11:07
Aktualizacja: Niedziela, 29 października 2023, 15:08
Autor: red
Świebodzice: Już po pasowaniu
Fot. UM Świebodzice
Październik jest miesiącem, w którym odbywają się uroczystości pasowania na ucznia. To wyjątkowe święto z pewnością na długo pozostanie w pamięci pierwszoklasistów.

27 października młodzi uczniowie zapisali się w kartach historii Szkoły Podstawowej Integracyjnej w Świebodzicach.

W tym podniosłym święcie uczestniczyli: Zastępca Burmistrza Miasta Tobiasz Wysoczański, Dyrektor Łukasz Kucemba, Wiceprzewodnicząca Rady Rodziców Joanna Dyląg.

Wszystkich zgromadzonych gości serdecznie powitał Dyrektor szkoły, dodając dzieciom odwagi, życzył bardzo dobrych wyników w nauce, radości, zaznaczając, że dba o to, aby uczniowie czuli się przyjaźnie w szkole, jak we własnym domu.

Głos zabrał także Zastępca Burmistrza Miasta, podkreślając jak ważna w życiu człowieka jest nauka, to droga do przyszłości, poprzez którą prowadzą nauczyciele.

Zastępca Burmistrza życzył samych pięknych dni spędzonych w szkole.

Uroczystości towarzyszyły piękne występy artystyczne, były recytowane wiersze, śpiewane piosenki i zatańczone świetne układy choreograficzne. Zaraz po tym nastał długo wyczekiwany moment, każdy uczeń pierwszej klasy został pasowany przez Zastępcę Burmistrza Miasta oraz Dyrektora szkoły. Podczas uroczystości zabrała głos także Wiceprzewodnicząca Rady Rodziców Joanna Dyląg, przekazując życzliwe słowa najmłodszym. Dzieci otrzymały od Dyrektora piękne upominki i dyplomy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group