Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 891
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Kabaret Smile rozbawił żarowską publiczność

Środa, 20 marca 2019, 7:30
Autor: red
Żarów: Kabaret Smile rozbawił żarowską publiczność
Fot. Strzegomskie Centrum Kultury
Z okazji Dnia Kobiet w Żarowie w niedzielę, 17 marca wystąpił Kabaret Smile, który rozbawił zgromadzoną publiczność do łez. Znani z licznych programów telewizyjnych artyści porwali żarowską publikę, dając niesamowite show.

Na deskach sceny w Gminnym Centrum Kultury i Sportu artyści zaprezentowali swój nowy program „To się nadaje do kabaretu”.

Wśród skeczów, które wzbudziły największy aplauz były fragmenty, w których główną rolę odgrywało małżeństwo Bożena i jej niezawodny mąż Merlin. „Para” zaprezentowała mnóstwo sytuacji, z którymi przychodzi się zmierzyć nie jednemu małżeństwu.

Wszystkich uczestników tłumnie zgromadzonych w hali sportowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu przywitali gospodarze imprezy: burmistrz Leszek Michalak i dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu Tomasz Pietrzyk.

– Składamy Wam, drogie Panie, najserdeczniejsze życzenia za Wasze zaangażowanie, cierpliwość i mądrość. Wszystkiego Najlepszego, nie tylko z okazji Dnia Kobiet, ale na każdy inny dzień – życzyli burmistrz Leszek Michalak oraz Tomasz Pietrzyk.

Kabaret Smile w tym roku świętuje swoje piętnastolecie. Dziś są jedną z najbardziej rozpoznawalnych grup kabaretowych, preferującą skecze obyczajowe bazujące w głównej mierze na humorze sytuacyjnym oraz na bardzo charakterystycznych postaciach.

Już od samego początku artyści podbili serca publiczności w Żarowie. A wszystko dzięki swojemu niepowtarzalnemu poczuciu humoru.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group