Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 1013
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Kabaret SMILE w Żarowie

Niedziela, 20 stycznia 2019, 15:52
Autor: red
Żarów: Kabaret SMILE w Żarowie
Fot. organizatorzy
Preferują skecze obyczajowe, bazujące na humorze sytuacyjnym oraz na charakterystycznych postaciach. Uwielbiają bawić się formą. Szukają absurdów życia codziennego i przenoszą je na scenę. Już w marcu w Żarowie wystąpi jeden z czołowych kabaretów w Polsce, Kabaret SMILE.

Kabaret to ich pasja. Napisane teksty są tylko gliną, z której podczas występów, wraz publicznością, lepią rzeźby zwane skeczami. Każdy ich spektakl jest jedyny i niepowtarzalny. Oglądanie Kabaretu Smile w telewizji czy w internecie jest jak zwiedzanie Nowego Jorku czy Wałbrzycha w Street View - Google Maps. Dlatego też jeśli kabaret Smile, to tylko i wyłącznie na żywo. - Uwielbiamy śpiewać, jeden z nas nawet potrafi, dlatego też naszą silną stroną jest piosenka kabaretowa. Unikamy humoru politycznego, bo po co parodiować komedię - mówią o sobie członkowie Kabaretu Smile.

Występ Kabaretu Smile w programie "To się nadaje do kabaretu", zaplanowano na niedzielę, 17 marca na godzinę 15.00 w hali widowiskowo-sportowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Koncert został zaplanowany w ramach obchodów Dnia Kobiet, dlatego panie mogą liczyć na specjalną ulgę przy zakupie biletów, które do sprzedaży trafią 23 stycznia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group