Tajlandia: Kadrowy debiut Janusza Gola

Środa, 20 stycznia 2010, 14:33
Aktualizacja: 15:13
Autor: JaR
Piłkarz, wychowanek świdnickiej Polonii Janusz Gol zadebiutował w reprezentacji Polski!

25-letni pomocnik GKS Bełchatów rozegrał dokładnie dziesięć minut w wygranym przez POkaów 3:1 meczu z gospodarzami Pucharu Króla - Tajlandią.
Janusz Gol, który swoje pierwsze kroki stawiał w Polonii Świdnica pojawił sie na boiksu w 83. minucie, zmieniając Macieja Iwańskiego. Gdy wchodził na boisko POlacy prowadzili 2:0. Wkrótce po pojawieniu się na murawie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Sławomir Peszko. POtem trzecią bramkę dla Polski strzelił Robak. W samej końcówce gospodarze strzelili honorowego gola.
Podczas pobytu w Tajlandii Gol będzie miał szansę na jeszcze jeden występ. 23 stycznia w ostatnim meczu Polacy zagrają z Singapurem.