Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 528
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Karnawałowe szaleństwo w SP 315

Wtorek, 15 stycznia 2013, 0:05
Aktualizacja: 0:06
Autor: red.
Świdnica: Karnawałowe szaleństwo w SP 315
Fot. użyczone
Karnawałowe rytmy porwały do tańca niemalże wszystkich, którzy 10 stycznia przybyli do Szkoły Podstawowej nr 315 w Świdnicy, aby wziąć udział we wspólnym balu. A gości nie brakowało.

Szkoła gościła sporo chętnych dzieci z terenu naszego miasta. Wśród radosnych i rozbieganych maluchów można było znaleźć dobre wróżki, urzekające księżniczki, barwne motyle, odważnych batmanów, spidermanów i kowbojów, którzy bawili się razem z rodzicami, rodzeństwem i nauczycielami.

Prowadzący zabawę uczyli różnych układów tanecznych, a dzieci (i nie tylko, bo do znanego tańca macarena zaproszono także dorosłych) bardzo szybko i umiejętnie naśladowały nawet bardzo trudne figury. Nie obyło się również bez konkursów. Warto wspomnieć „Taniec w parach z balonami”, „Muzyczne krzesła”, „Taniec z gwiazdami”, „Taniec w parach na gazecie”. Wszystkie konkursy były nagradzane wspaniałymi nagrodami.

Warto dodać, że każde dziecko uczestniczące w tym wyjątkowym wydarzeniu zostało obdarowane upominkiem. Organizatorzy zadbali również o słodki poczęstunek dla wszystkich milusińskich.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group