Czytających: 1329

klasa okręgowa: Karolina coraz bliżej klasy A

Środa, 28 maja 2014, 23:22
Aktualizacja: Czwartek, 29 maja 2014, 11:22
Fatalnie spisują się ostatnimi czasy piłkarze Karoliny Jaworzyna Śląska występującej w rozgrywkach wałbrzyskiej klasy okręgowej. Jaworzynianie zostali ośmieszeni przez Victorię Świebodzice ponosząc już 13 porażkę w bieżących rozgrywkach. Widmo spadku zagląda coraz bardziej w oczy włodarzy klubu i kibiców...

W zaległym spotkaniu 26. kolejki Karolina została rozbita przez Victorię Świebodzice. Gospodarze wygrali aż 7:2 awansując na trzecie miejsce w tabeli. Strzelanie w tym meczu rozpoczęli jednak goście, w 5. minucie na prowadzenie przyjezdnych wyprowadził Ptak jednak do przerwy było już 4:1 po golach Rogowskiego (2), Borgonia i Bałuta. Po zmianie stron Bałut zaliczył kolejne dwa trafienia, jedną bramkę dołożył Martynoga, a dla Karoliny strzelił Piech. Karolina przegrała 2:7 i zajmuje wciąż trzynastą pozycję w szesnastozespołowej tabeli i zagrożoną Pogoń Pieszyce wyprzedza jedynie lepszym stosunkiem bezpośrednich pojedynków. Do końca sezonu jeszcze trzy kolejki, jest zatem okazja na złapanie punktów, ale żeby tak się stało gra jaworzynian musi ulec poprawie.

Victoria Świebodzice - Karolina Jaworzyna Śląska 7:2 (4:1)

Victoria: Michno, Meges, Nadzieja, Borgoń, Broszczak, Drąg, Rogowski, Kmieciak, Bałut, Martynoga, Słapek oraz Struski, Niemczyk, Andrzejewski, Szczepański, P. Satyła

Karolina: Burdzy, Myśliński, Krzeczowski, Borys, M. Krawczyk, Furmankiewicz, Ptak, Kurzeja, Krzykalski, Piech, Ignatowicz oraz Krupczak