Czytających: 2336

klasa A: Karolina kończy rundę jesienną na pozycji lidera

Niedziela, 13 listopada 2011, 16:48
Aktualizacja: Poniedziałek, 14 listopada 2011, 22:53
W ostatnim spotkaniu pierwszej rundy rozgrywek klasy A przewodząca stawce Karolina Jaworzyna Śląska odniosła bardzo przekonujące zwycięstwo. Lider pokonał beniaminka LKS Bystrzyca Dolna 5:0.

W pierwszej połowie zawodnicy Karoliny mieli dużą przewagę, jednak strzały Borysa, Czykiety i Ignatowicza nie znalazły drogi do siatki. Otwierająca odsłona zakończyła się zatem bezbramkowym remisem. Na pierwszego gola kibice musieli czekać do 55. minuty, Ptak wrzucił futbolówkę na piąty metr na głowę Czykiety, a ten wpakował ją do siatki. Cztery minuty później było już 2:0, a na listę strzelców wpisał się Ptak. Ten sam zawodnik podwyższył rezultat w 70. minucie wykorzystując jedenastkę podyktowaną za faul na Krawczyku. Jak się okazało festiwal bramek się nie skończył, a do siatki LKS-u trafili jeszcze Myśliński i Ptak, który skompletował tym samym hat-tricka.