Karolina kończy rundę jesienną na pozycji lidera

Wiadomości: klasa A
Niedziela, 13 listopada 2011, 16:48
Aktualizacja: Poniedziałek, 14 listopada 2011, 22:53
W ostatnim spotkaniu pierwszej rundy rozgrywek klasy A przewodząca stawce Karolina Jaworzyna Śląska odniosła bardzo przekonujące zwycięstwo. Lider pokonał beniaminka LKS Bystrzyca Dolna 5:0.

W pierwszej połowie zawodnicy Karoliny mieli dużą przewagę, jednak strzały Borysa, Czykiety i Ignatowicza nie znalazły drogi do siatki. Otwierająca odsłona zakończyła się zatem bezbramkowym remisem. Na pierwszego gola kibice musieli czekać do 55. minuty, Ptak wrzucił futbolówkę na piąty metr na głowę Czykiety, a ten wpakował ją do siatki. Cztery minuty później było już 2:0, a na listę strzelców wpisał się Ptak. Ten sam zawodnik podwyższył rezultat w 70. minucie wykorzystując jedenastkę podyktowaną za faul na Krawczyku. Jak się okazało festiwal bramek się nie skończył, a do siatki LKS-u trafili jeszcze Myśliński i Ptak, który skompletował tym samym hat-tricka.

~ 13-11-2011 19:43
ISKRA Jaszkowa Dolna - VICTORIA Świebodzice 4:0 (1:0) NYSA Kłodzko - LECHIA II Dzierżoniów 3:0 ZJEDNOCZENI Żarów - LKS Bystrzyca Górna 2:1 ZJEDNOCZENI Ścinawka Średnia - BIAŁY ORZEŁ Mieroszów 1:0 POGOŃ Pieszyce - PIAST Nowa Ruda 2:3 STAL Świdnica - GROM Witków 3:1 KRYSZTAŁ Stronie Śląskie - MKS Szczawno Zdrój 0:3 GÓRNIK Boguszów Gorce - UNIA Złoty Stok 2:0
~obiektywny 13-11-2011 22:20
Pytam kto dopuścił znowu do sędziowania meczu w Jaworzynie tych drukarzy z Wałbrzycha, z tym głównym na czele, który juz nieraz pokazał co potrafi.
~lks 13-11-2011 22:43
akurat dziś do sędziów w Jaworzynie żadnych zarzutów mieć nie można
~xxx 13-11-2011 22:59
oportuniści znowu idą w zaparte, a może należy poszerzyć horyzonty a nie tylko wygrane dla Jaworzyny przypisywać nadgorliwości sędziów, to jest po prostu dobra piłka na poziomie i wszystko
~witkowski 13-11-2011 23:07
no nie wiem, dobra piłka to moze i była ale do 16 metra, potem Bystrzyca jakoś się tam próbowała bronić, szkoda że swojej sety na 0:1 nie wykorzystali bo było by dużo ciekawiej, a tak wpadła pierwsza dla was i w zasadzie było po meczu. Sędziowanie jak dla mnie w tym spotkaniu było bardzo dobre, a dodam że jestem obiektywny, choć nie powiem, że chciałem by Bystrzyca dowiozła ten remis do końca...pozdr dla tych chłopaków !!!
~xxx 13-11-2011 23:30
~ 14-11-2011 8:11
Swibodzice pojechaly do Jaszkowej nie mieli po swojej stronie sedziow i prosze nawet sztycha nie zrobili.
~lewy 14-11-2011 9:05
nie chodzi generalnie o sędziowanie w ogóle, tylko o konkretnie tego co ten mecz z bystrzycą Wam sędziował, gościu lubi upominki i pokazać,że rządzi na boisku i decyduje o wyniku meczu.Szczególnie upodobał sobie sędziowanie w swiebodzicach, tam daje upust swojej wyobraźni -"piłkarski poker"-to "ja"
~ 14-11-2011 14:34