Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Marii, Mariki
Czytających: 817
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szczawno-Zdrój: Katarzyna Grochola – pisarka, felietonistka, matka

Czwartek, 26 maja 2011, 7:33
Aktualizacja: 7:34
Autor: KO
Szczawno-Zdrój: Katarzyna Grochola – pisarka, felietonistka, matka
Fot. ML
Miłośników prozy Katarzyny Grocholi w najbliższą niedzielę zapraszamy do Szczawna–Zdroju. Tu pisarka opowie o swoim najnowszym dziele – pod tytułem „Makatka” – które stworzyła z córką.

Mama - Katarzyna Grochola i córka - Dorota Szelągowska wspólnie napisały książkę opowiadającą o życiu, różnych sytuacjach, swoich relacjach. „Makatka” właśnie się ukazała w księgarniach – w niedzielę będzie można o niej porozmawiać z Kasią Grocholą w Empiku w pasażu Tesco w Szczawnie-Zdroju.

Spotkanie z pisarką Katarzyną Grocholą zaplanowano na niedzielę, 29 maja, na godz. 12.00. - Wszystkich czytelników serdecznie zapraszamy - mówią organizatorzy. - Poprzednie spotkanie przyciągnęło do Empiku wielu czytelników w różnym wieku. Mamy nadzieję, że i tym razem wielbiciele talentu Kasi nie zawiodą.

Katarzyna Grochola zaistniała po wydaniu „Nigdy w życiu” w 2001 r., powieści, na kanwie której trzy lata później powstał film w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Autorka ma więcej dokonań literackich: „Przegryźć dżdżownicę”, „Serce na temblaku”, „Ja wam pokażę”, „Osobowość ćmy”,„A nie mówiłam!”, „Trzepot skrzydeł”, „Kryształowy Anioł”, „Zielone drzwi”, zbiory opowiadań - „Podanie o miłość”, „Zdążyć przed pierwszą gwiazdką” i „Upoważnienie do szczęścia” - oraz melodramat „Pozwól mi odejść”. W 2002 r. wspólnie z Andrzejem Wiśniewskim wydała książkę „Związki i rozwiązki miłosne”, a cztery lata później „Gry i zabawy małżeńskie i pozamałżeńskie”. Pisarka jest też autorką felietonów i współscenarzystką seriali telewizyjnych: „M jak miłość” oraz „Na dobre i na złe”.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group