Czytających: 2278

IV-liga piłkarska: Katastrofa…

Niedziela, 1 września 2013, 20:48
Aktualizacja: 21:30
Czwartą porażkę w piątym rozegranym spotkaniu ponieśli piłkarze AKS–u Strzegom. Podopieczni Jarosława Krzyżanowskiego mieli walczyć o awans, a tymczasem dostali tęgie lanie od beniaminka ze Starego Śleszowa przegrywając 0:5 i spadając na 14. miejsce w tabeli.

Do przerwy nie było jeszcze tak źle bowiem goście po trafieniu Dudziaka z 43. minuty prowadzili tylko 0:1. Mecz rozstrzygnął się między 60. a 75. minutą, kiedy to klasycznym hat-trickiem popisał się Tatko i zrobiło się 4:0 dla beniaminka rozgrywek. Wynik ustalił tuż przed końcem pojedynku Biały.

LZS Stary Śleszów – AKS Strzegom 5:0 (1:0)

AKS: Trawka, Wiśniewski, Pospiszyl, Bęś (Sobczak), Marszałek, Sudoł, Domaradzki (Radom), Chmura (Bodniewicz), Borkowski, Buryło, Diduszko (Dobrowolski)