Środa, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 997
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Kiermasz i Konkurs Kolęd

Poniedziałek, 17 grudnia 2012, 16:22
Aktualizacja: 16:24
Autor: red.
Świdnica: Kiermasz i Konkurs Kolęd
Fot. organizator
Szkoła Podstawowa nr 315 w Świdnicy serdecznie zaprasza na Kiermasz Świąteczny oraz IV Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek dla oddziałów przedszkolnych, który odbędzie się w Świdnickim Ośrodku Kultury. Po raz kolejny szkoła włącza się w organizację Jarmarku Bożonarodzeniowego, przygotowując dla mieszkańców miasta własną propozycję.

20 grudnia od godz. 16:00 wszystkich przybyłych gości – a zwłaszcza dzieci w hallu świdnickiego teatru witać będzie słodkim upominkiem sam Święty Mikołaj

Potem będzie już tylko ciekawiej:
Kiermasz świąteczny a w nim do kupienia: świąteczne ozdoby, stroiki, bombki, choinki, świąteczne torebki, opakowania i ozdoby a nawet żywe choinki!

Kawiarenka „Pierwsza gwiazdka” – słodkie ciasta, ciasteczka, napoje zimne i gorące.

Kącik rękodzieła – tu będzie można samemu wykonać świąteczne ozdoby.

O godz. 17:00 rozpocznie się IV Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Na scenie, w świątecznym repertuarze, zaprezentują się przedszkolaki z oddziałów przedszkolnych. Oczekiwanie na werdykt jury umilą występy dwóch grup tanecznych prowadzonych w SP 315 przez instruktora tańca panią Annę Trzeciak, a także przedstawienie jasełkowe dla najmłodszych.

Kiermasz szkolny będzie również okazją do inauguracji oficjalnych działań, jakie podjęto w celu nadania szkole imienia Jana Pawła II, dlatego też w hallu będzie można nabyć cegiełki przeznaczone na ten cel. Przygotowanie Kiermaszu Świątecznego oraz IV Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek to efekt zabiegu i starań uczniów i pracowników szkoły, rodziców a także pomocy sponsorów, do których należą:
• Rzecznik Praw Dziecka p. Marek Michalak
• Firma Szkoleniowo – Doradcza Anna Szywała
• Sklep ze zdrową żywnością „Vis Vitalis”,
• Bar Kupiecki,
• Nadleśnictwo Świdnica
• Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej nr 315 w Świdnicy

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group