Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 588
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kiermasz w SP 105

Wiadomości: Świdnica
Wtorek, 16 grudnia 2014, 9:19
Aktualizacja: 13:20
Autor: red.
Fot. użyczone
W dniach od 9 do 12 grudnia w Szkole Podstawowej nr 105 w Świdnicy odbył się charytatywny kiermasz ozdób świątecznych. Można było nabyć m. in. ręcznie robione różnorodne stroiki świąteczne, w tym z żywych gałązek, świeczniki, wianki bożonarodzeniowe i stroiki z szyszek, różnorodne choinki – z papieru, z szyszek, z płatków kosmetycznych, bombki z haftem, ze wstążek, złoconej kaszy gryczanej i ryżu, z koronek, pachnące bakaliami woreczki, aniołki z masy solnej.

Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, rodziców, nauczycieli i osób odwiedzających nasza szkołę. Piękne przedmioty cieszyły oko, wprowadzały atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Wszyscy podziwiali kreatywność i zacięcie artystyczne wykonawców.

W przedsięwzięcie udało się zaangażować wielu rodziców, którzy własnoręcznie tworzyli piękne ozdoby świąteczne, piekli muffinki, piernikowe choinki i inne świąteczne smakołyki. Dzięki zaangażowaniu uczniów, nauczycieli oraz rodziców udało się zgromadzić środki, które zostaną przekazane na Fundację Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, której podopiecznym jest uczeń naszej szkoły oraz na potrzeby klas przygotowujących kiermasz.

Prace na kiermasz przygotowywały dzieci z klas 0a, IIb i IIIc wraz z wychowawczyniami pp. Iloną Sipowicz, Renatą Pasik, Marzeną Barylak oraz rodzicami.

(SP 105)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group