Środa, 12 czerwca
Imieniny: Jana, Leona
Czytających: 1138
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Kierowca zasłabł

Niedziela, 8 sierpnia 2021, 15:20
Aktualizacja: Wtorek, 10 sierpnia 2021, 14:22
Autor: red
Świdnica: Kierowca zasłabł
Fot. KPP Świdnica
Pozory, rutyna ...nie dajmy się im zwieść. Bo przecież nie zawsze ktoś kto prowadzi w pojazd w niekontrolowany sposób czy ma trudności z mówieniem znajduje się pod wpływem alkoholu. Warto sprawdzić, czy wszystko jest w porządku i czy ta osoba nie potrzebuje pomocy medycznej.

Do zdarzenia doszło 7 sierpnia około godziny 19:30 na jednej z ulic w Świdnicy. Patrolujący ten rejon policjanci z Ogniwa Interwencyjno-Patrolowego, Wydziału Prewencji w pewnym momencie zauważyli kierującego autem marki BMW, którego styl jazdy wzbudził zainteresowanie policjantów. Kierujący pojazdem nagle zaczął zwalniać, aż zatrzymał się na środku pasa ruchu.

Mundurowi postanowili zweryfikować dziwne zachowanie kierowcy, szybko też ocenili, że to nie alkohol, a zły stan zdrowia mężczyzny był przyczyną utraty panowania nad pojazdem. Policjanci natychmiast zainterweniowali i zaczęli udzielać mężczyźnie pierwszej pomocy. 43-latek przetransportowany został do szpitala , gdzie przekazano go pod opiekę medyków.

Jak się okazało, mężczyzna z uwagi na zły stan zdrowia, potrzebował pilnej pomocy medycznej, a tylko szybka interwencja policjantów uchroniła przed pogorszeniem się stanu zdrowia 43-latka, jak również zapobiegła potencjalnemu zagrożeniu bezpieczeństwa użytkownikom drogi.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group