Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 493
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Komorów: Kino w Komorowie

Środa, 2 września 2020, 17:30
Autor: red
Komorów: Kino w Komorowie
Fot. organizatorzy
Kino Plenerowe w Komorowie – „Projektantka" oraz zestaw bajek dla dzieci – Fundacja „Krzyżowa" dla Porozumienia Europejskiego, 4.09.2020, godz. 19:00.

Fundacja „Krzyżowa" dla Porozumienia Europejskiego zaprasza na ostatni już tego lata seans Kina Plenerowego. Ponownie odbędzie się on na boisku w Komorowie – w najbliższy piątek 4 września od godziny 19.00. W programie znajdą się bajki dla dzieci oraz coś dla starszych widzów – ci zaproszeni są na godzinę 20.30.

Poprzedni seans Kina Plenerowego w Komorowie cieszył się tak dużym zainteresowaniem dzieci, że organizatorzy postanowili dokonać zmiany w programie i cały wieczór dedykować młodym widzom, prezentując jedynie filmy dla dzieci. Nie było więc możliwości obejrzenia „Projektantki" w reżyserii Jocelyn Moorhouse. Ta zaległość zostanie odrobiona już w najbliższy piątek, a seans dla dzieci, by nie zostawiać ich w niedosycie, zostanie wydłużony do 90 minut.

Zatem Program Kina Plenerowego przedstawia się następująco:
19.00 – zestaw bajek dla dzieci – 90 min
20.30 – „Projektantka" reż. Jocelyn Moorhouse (komediodramat z Kate Winslet) – 118 min.

Ponieważ wieczory są już bardzo chłodne, organizatorzy przypominają o zabraniu ze sobą ciepłych ubrań i koców. Koce mogą się one również przydać do siedzenia, gdyż na widzów czekać będzie ograniczona liczba leżaków (ok. 100 sztuk). Z pewnością jednak nie zabraknie miejsca dla wszystkich chcących wziąć udział w wydarzeniu. Duży obszar boiska gwarantuje widzom zachowanie bezpiecznej odległości od siebie oraz komfort oglądania filmów.

Udział w Kinie Plenerowym jest bezpłatny!

*W przypadku deszczu seans odbędzie się w innym terminie.

Wydarzenie realizowane ze środków projektu „Razem zdziałamy więcej", realizowanego w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
100%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group