Wtorek, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 999
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Krzyżowa: Kino w Krzyżowej

Czwartek, 6 sierpnia 2020, 13:19
Aktualizacja: Piątek, 7 sierpnia 2020, 8:21
Autor: red
Krzyżowa: Kino w Krzyżowej
Fot. organizatorzy
Kino Plenerowe w Krzyżowej – „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął".

W najbliższą niedzielę - 9 sierpnia - Fundacja "Krzyżowa" zaprasza na kolejny seans pod gwiazdami. W drugim Kinie Plenerowym w Krzyżowej zaprezentowany zostanie film „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął" w reżyserii Felixa Herngrena. Jest to nominowany do Oscara film przygodowy z elementami czarnej komedii, opowiadający o mieszkańcu domu opieki, który w swoje setne urodziny postanawia rozpocząć życie od nowa.

Seans rozpocznie się o godzinie 20.30 na dziedzińcu przed pałacem, który zapewni możliwość zachowania społecznego dystansu i zamieni się w największą salę kinowa w okolicy. Na kinomanów czekać będą leżaki, wielki ekran oraz napoje i przekąski, które będzie można kupić na miejscu. Projekcja filmu zakończy się przed godziną 23.00, a ponieważ wieczory bywają chłodne, warto zabrać ze sobą ciepłe ubranie lub koc. Należy pamiętać również o konieczności zakrywania ust i nosa w trakcie całego wydarzenia.

Udział w Kinie Plenerowym jest bezpłatny!

W przypadku deszczu seans odbędzie się w sali wielofunkcyjnej Fundacji „Krzyżowa".

Wydarzenie realizowane ze środków projektu „Razem zdziałamy więcej", realizowanego w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group