Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 588
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Klasa A: Cukrownik dotrzymuje kroku Skalnikowi

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 20 maja 2013, 22:16
Aktualizacja: 22:18
Autor: red.
Fot. archiwum
W 25. kolejce grupy I klasy A piłkarze Cukrownika Pszenno pokonali na wyjeździe 2:0 Rawę Boleścin. W hicie kolejki Skalnik Czarny Bór wygrał 1:0 z Gwarkiem Wałbrzych i wciąż plasuje się na pozycji lidera.

25. kolejka klasy A – grupa I
Górnik Boguszów-Gorce - Biały Orzeł Mieroszów 1:3
Zagłębie Wałbrzych - Czarni Wałbrzych 2:4
Rawa Boleścin - Cukrownik Pszenno 0:2
Granit Roztoka - Nysa Kłaczyna 3:2
Włókniarz Głuszyca - Zdrój Jedlina Zdrój 1:1
Zieloni Mrowiny - Victoria II Świebodzice 0:0
Wenus Nowice - Sudety Dziećmorowice 0:4
Skalnik Czarny Bór - Gwarek Wałbrzych 1:0

Tabela
1. Skalnik Czarny Bór-----23 – 51 – 62:25
2. Cukrownik Pszenno----23 – 51 – 66:28
3. Gwarek Wałbrzych-----22 – 48 – 57:28
4. Granit Roztoka----------23 – 41 – 54:41
5. Sudety Dziećmorowice-22 – 41 – 58:36
6. Włókniarz Głuszyca-----23 – 37 – 57:40
7. Czarni Wałbrzych--------22 – 33 – 51:57
8. Zdrój Jedlina Zdrój------23 – 33 – 47:41
9. Biały Orzeł Mieroszów--23 – 33 – 43:45
10. Górnik Boguszów-G.---22 – 30 – 33:34
11. Rawa Boleścin----------23 – 24 – 53:70
12. Wenus Nowice----------24 – 22 – 52:62
13. Zieloni Mrowiny---------22 – 21 – 36:53
14. Nysa Kłaczyna----------22 – 20 – 34:67
15. Zagłębie Wałbrzych----24 – 17 – 35:60
16. Victoria II Świebodzice-23 – 12 – 26:77

25. kolejka klasy A – grupa II
Wieża Rudnica - Ślęża Ciepłowody 3:0
Orzeł Mąkolno - Lechia II Dzierżoniów 1:2
Delta Słupice - Koliber Uciechów 3:3
Czarni Sieniawka - Zgoda Grodziszcze 6:0
Polonia Ząbkowice Śląskie - Błękitni Niedźwiedź 8:2
Sparta Ziębice - Boxmet Piskorzów 9:0
Skałki Stolec - Niemczanka Niemcza 6:0
Zieloni Łagiewniki - Błękitni Owiesno 3:3

Tabela:
1. Skałki Stolec------------23 – 60 – 91:17
2. Sparta Ziębice----------22 – 57 – 102:20
3. Lechia II Dzierżoniów--23 – 47 – 92:47
4. Niemczanka Niemcza---22 – 38 – 54:35
5. Polonia Ząbkowice Śl.--22 – 38 – 66:35
6. Zieloni Łagiewniki-------24 – 36 – 56:55
7. Delta Słupice------------23 – 30 – 57:67
8. Koliber Uciechów-------22 – 29 – 48:52
9. Boxmet Piskorzów------22 – 29 – 29:59
10. Wieża Rudnica---------23 – 27 – 37:68
11. Orzeł Mąkolno---------23 – 26 – 41:85
12. Czarni Sieniawka-------22 – 25 – 35:39
13. Zgoda Grodziszcze-----23 – 22 – 40:50
14. Ślęża Ciepłowody------22 – 21 – 29:51
15. Błękitni Owiesno--------23 – 19 – 32:64
16. Błękitni Niedźwiedź-----23 – 10 – 30:95

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group