Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 628
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Klasa A: Cukrownik podejmie lidera rozgrywek

Wiadomości: klasa A
Piątek, 19 kwietnia 2013, 21:28
Aktualizacja: 21:30
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Piłkarze Cukrownika Pszenno postarają się wywalczyć trzy „oczka” w konfrontacji ze Skalnikiem Czarny Bór i zbliżyć się do rywali plasujących się na pierwszej pozycji w tabeli. W grupie II trzecia w ligowej stawce Lechia II Dzierżoniów zagra z liderem Skałkami Stolec.

20. kolejka klasy A – grupa I
Biały Orzeł Mieroszów - Victoria II Świebodzice 21 kwietnia, 16:00
Zdrój Jedlina Zdrój - Sudety Dziećmorowice 21 kwietnia, 16:00
Nysa Kłaczyna - Gwarek Wałbrzych 21 kwietnia, 16:00
Cukrownik Pszenno - Skalnik Czarny Bór 21 kwietnia, 11:00
Czarni Wałbrzych - Wenus Nowice 21 kwietnia, 11:00
Górnik Boguszów-Gorce - Zieloni Mrowiny 21 kwietnia, 16:00
Zagłębie Wałbrzych - Włókniarz Głuszyca 21 kwietnia, 11:00
Rawa Boleścin - Granit Roztoka 21 kwietnia, 11:00

Tabela
1. Skalnik Czarny Bór-----17 – 40 – 38:19
2. Cukrownik Pszenno----16 – 35 – 50:22
3. Gwarek Wałbrzych-----15 – 33 – 42:18
4. Granit Roztoka----------17 – 29 – 41:33
5. Włókniarz Głuszyca----17 – 26 – 44:32
6. Zdrój Jedlina Zdrój------17 – 26 – 37:30
7. Sudety Dziećmorowice-16 – 25 – 40:32
8. Czarni Wałbrzych-------16 – 25 – 35:40
9. Rawa Boleścin-----------17 – 23 – 43:53
10. Biały Orzeł Mieroszów-17 – 21 – 26:30
11. Górnik Boguszów-Gor.-16 – 20 – 24:24
12. Zieloni Mrowiny---------16 – 16 – 27:39
13. Wenus Nowice----------18 – 15 – 35:47
14. Nysa Kłaczyna----------16 – 14 – 24:46
15. Victoria II Świebodzice-17 – 14 – 24:48
16. Zagłębie Wałbrzych----18 – 13 – 25:42

20. kolejka klasy A – grupa II
Ślęża Ciepłowody - Boxmet Piskorzów 21 kwietnia, 16:00
Błękitni Niedźwiedź - Niemczanka Niemcza 21 kwietnia, 16:00
Zgoda Grodziszcze - Błękitni Owiesno 21 kwietnia, 16:00
Koliber Uciechów - Zieloni Łagiewniki 21 kwietnia, 12:00
Lechia II Dzierżoniów - Skałki Stolec 21 kwietnia, 11:00
Wieża Rudnica - Sparta Ziębice 21 kwietnia, 16:00
Orzeł Mąkolno - Polonia Ząbkowice Śląskie 21 kwietnia, 16:00
Delta Słupice - Czarni Sieniawka 21 kwietnia, 16:00

Tabela:
1. Skałki Stolec------------17 – 44 – 61:11
2. Sparta Ziębice----------16 – 39 – 69:16
3. Lechia II Dzierżoniów--17 – 35 – 74:35
4. Polonia Ząbkowice Śl.--16 – 31 – 46:20
5. Zieloni Łagiewniki-------18 – 31 – 47:38
6. Niemczanka Niemcza---16 – 30 – 44:24
7. Boxmet Piskorzów------16 – 23 – 22:37
8. Koliber Uciechów--------16 – 21 – 33:31
9. Delta Słupice------------17 – 20 – 40:52
10. Orzeł Mąkolno---------17 – 19 – 28:65
11. Wieża Rudnica---------17 – 19 – 25:54
12. Czarni Sieniawka-------16 – 18 – 19:31
13. Zgoda Grodziszcze-----17 – 16 – 35:38
14. Ślęża Ciepłowody------16 – 15 – 19:34
15. Błękitni Owiesno--------17 – 13 – 21:52
16. Błękitni Niedźwiedź------17 – 6 – 22:67

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group