Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 587
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Klasa A: Cukrownik wraca na szczyt

Wiadomości: klasa A
Czwartek, 2 maja 2013, 12:15
Aktualizacja: 12:15
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Wykorzystując potknięcie Skalnika Czarny Bór (0:1 ze Zdrojem Jedlina Zdrój) na czele tabeli grupy I klasy A ponownie pojawił się Cukrownik Pszenno. Zwycięstwo liderowi nie przyszło jednak tak łatwo. Cukrownicy przegrywali na własnym stadionie już 0:2 z Zielonymi Mrowiny, by ostatecznie wygrać 5:2.

22. kolejka klasy A – grupa I
Biały Orzeł Mieroszów - Sudety Dziećmorowice 1:3
Victoria II Świebodzice - Gwarek Wałbrzych 2:3
Zdrój Jedlina Zdrój - Skalnik Czarny Bór 1:0
Nysa Kłaczyna - Wenus Nowice 3:2
Cukrownik Pszenno - Zieloni Mrowiny 5:2
Czarni Wałbrzych - Włókniarz Głuszyca 1:3
Górnik Boguszów-Gorce - Granit Roztoka 1:0
Zagłębie Wałbrzych - Rawa Boleścin 2:1

Tabela
1. Cukrownik Pszenno----20 – 45 – 61:26
2. Gwarek Wałbrzych-----19 – 45 – 51:23
3. Skalnik Czarny Bór-----20 – 44 – 50:23
4. Granit Roztoka----------20 – 35 – 47:36
5. Sudety Dziećmorowice-19 – 34 – 51:34
6. Włókniarz Głuszyca----20 – 33 – 52:35
7. Zdrój Jedlina Zdrój------20 – 29 – 40:35
8. Czarni Wałbrzych-------19 – 29 – 42:47
9. Biały Orzeł Mieroszów-20 – 27 – 33:37
10. Górnik Boguszów-Gor.-19 – 24 – 27:29
11. Rawa Boleścin----------20 – 23 – 49:63
12. Zieloni Mrowiny---------19 – 17 – 31:48
13. Zagłębie Wałbrzych----21 – 17 – 29:47
14. Nysa Kłaczyna----------19 – 17 – 28:59
15. Wenus Nowice----------21 – 16 – 40:54
16. Victoria II Świebodzice-20 – 11 – 23:58

22. kolejka klasy A – grupa II
Ślęża Ciepłowody - Niemczanka Niemcza 0:1
Boxmet Piskorzów - Błękitni Owiesno 2:1
Błękitni Niedźwiedź - Zieloni Łagiewniki 3:1
Zgoda Grodziszcze - Skałki Stolec 1:1
Koliber Uciechów - Sparta Ziębice 1:5
Lechia II Dzierżoniów - Polonia Ząbkowice Śląskie 3:2
Wieża Rudnica - Czarni Sieniawka 1:1
Orzeł Mąkolno - Delta Słupice 4:3

Tabela:
1. Skałki Stolec------------20 – 51 – 73:16
2. Sparta Ziębice----------19 – 48 – 82:20
3. Lechia II Dzierżoniów--20 – 38 – 82:45
4. Niemczanka Niemcza---19 – 34 – 46:26
5. Polonia Ząbkowice Śl.--19 – 34 – 54:28
6. Zieloni Łagiewniki-------21 – 32 – 50:45
7. Boxmet Piskorzów------19 – 29 – 27:42
8. Delta Słupice------------20 – 26 – 49:56
9. Wieża Rudnica----------20 – 23 – 31:62
10. Orzeł Mąkolno---------20 – 22 – 33:78
11. Czarni Sieniawka-------19 – 22 – 27:33
12. Koliber Uciechów------19 – 22 – 36:44
13. Zgoda Grodziszcze-----20 – 21 – 39:40
14. Ślęża Ciepłowody------19 – 18 – 23:42
15. Błękitni Owiesno--------20 – 17 – 26:56
16. Błękitni Niedźwiedź-----20 – 10 – 28:73

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group