Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 529
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Klasa A: Efektowna końcówka roku Cukrownika

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 25 listopada 2013, 18:49
Aktualizacja: 18:51
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Piłkarze Cukrownika Pszenno pewnie pokonali ekipę KS–u Walim w swoim ostatnim tegorocznym występie na boiskach grupy I klasy A. Gospodarze ograli przyjezdnych aż 5:0 notując trzecią wygraną z rzędu.

16. kolejka klasy A – grupa I
Biały Orzeł Mieroszów - Zieloni Mrowiny 7:2
Górnik Boguszów-Gorce - Wenus Nowice 2:1
Grom Witków - Sudety Dziećmorowice 1:2
Cukrownik Pszenno - KS Walim 5:0
Granit Roztoka - Unia Jaroszów 0:1
Zdrój Jedlina Zdrój - Czarni Wałbrzych 3:4
Włókniarz Głuszyca - Gwarek Wałbrzych 4:1
Nysa Kłaczyna - Tęcza Bolesławice 2:0

Tabela
1. S. Dziećmorowice--------16 - 35 - 38-21
2. Czarni Wałbrzych--------16 - 33 - 46-28
3. Granit Roztoka-----------16 - 33 - 28-13
4. Zdrój Jedlina Z.-----------16 - 33 - 39-23
5. Grom Witków--------------16 - 26 - 39-23
6. Unia Jaroszów------------16 - 26 - 35-23
7. Orzeł Mieroszów----------16 - 25 - 40-28
8. Cukrownik Pszenno-------16 - 25 - 30-23
9. Gwarek Wałbrzych--------16 - 21 - 25-30
10. KS Walim------------------16 - 21 - 28-45
11. Wenus Nowice------------16 - 19 - 39-31
12. Włókniarz Głuszyca------16 - 16 - 21-35
13. Górnik Boguszów---------16 - 15 - 20-44
14. Tęcza Bolesławice--------16 - 13 - 25-54
15. Zieloni Mrowiny-----------16 - 12 - 27-49
16. Nysa Kłaczyna------------16 - 11 - 19-29

16. kolejka klasy A – grupa II
Wieża Rudnica - Niemczanka Niemcza 3:4
Boxmet Piskorzów - Rawa Boleścin 2:6
Błękitni Owiesno - Ślęża Ciepłowody 5:3
Zgoda Grodziszcze - LKS Gola Świdnicka 1:1
Tarnovia Tarnów - Płomień Makowice 3:3
Koliber Uciechów - Zieloni Łagiewniki 2:0
Czarni Sieniawka - Delta Słupice 1:2

Tabela
1. Niemczanka-----------16 - 39 - 50-22
2. LKS Gola Św.----------16 - 34 - 41-19
3. Płomień Makowice---16 - 34 - 52-30
4. Polonia Ząbkowice---15 - 32 - 45-24
5. Skałki Stolec----------15 - 29 - 49-16
6. Koliber Uciechów-----16 - 27 - 34-22
7. Tarnovia Tarnów------16 - 27 - 42-46
8. Zieloni Łagiewniki-----16 - 27 - 36-34
9. Delta Słupice----------16 - 22 - 33-35
10. Rawa Boleścin-------16 - 20 - 44-49
11. Czarni Sieniawka----16 - 19 - 29-36
12. Zgoda Grodziszcze--16 - 14 - 29-44
13. Boxmet Piskorzów---16 - 12 - 22-44
14. Ślęża Ciepłowody----16 - 10 - 18-45
15. Wieża Rudnica--------16 - 8 - 32-61
16. Błękitni Owiesno------16 - 7 - 23-52

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group