• Poniedziałek, 14 października 2019
  • Godz. 22:29
  • Imieniny: Bernarda, Dominika, Kaliksta, Liwii
  • Czytających: 793
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Klasa A: Grom podąża za liderem

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 1 września 2014, 16:12
Aktualizacja: 16:27
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Piłkarze Gromu Witków wygrali w tym sezonie już po raz trzeci i wciąż tracą do prowadzących Sudetów Dziećmorowice 2 punkty.

4. kolejka klasy A - grupa I
Nysa Kłaczyna - Czarni Wałbrzych 0:1
Cukrownik Pszenno - Włókniarz Głuszyca 2:2
Zieloni Mrowiny - Wenus Nowice 2:1
Sudety Dziećmorowice - KS Walim 5:1
Grom Witków - Gwarek Wałbrzych 3:0
Granit Roztoka - Biały Orzeł Mieroszów 0:6
Unia Jaroszów - Joker Jaczków 3:3
LKS Wiśniowa - MKS Szczawno Zdrój 2:4

Tabela:
1. Sudety. Dziećmor.-----4 - 12 - 19-5
2. Unia Jaroszów----------4 - 10 - 13-6
3. Grom Witków-----------4 - 10 - 10-4
4. Włókniarz Głuszyca----4 - 8 - 8-5
5. Cukrownik Pszenno----4 - 7 - 10-9
6. Granit Roztoka---------4 - 7 - 4-7
7. Orzeł Mieroszów-------4 - 6 - 11-4
8. Czarni Wałbrzych------4 - 5 - 7-8
9. Zieloni Mrowiny---------4 - 5 - 4-7
10. Wenus Nowice--------4 - 4 - 9-8
11. LKS Wiśniowa---------4 - 4 - 6-12
12. MKS Szczawno--------4 - 3 - 7-9
13. Joker Jaczków--------4 - 2 - 8-13
14. KS Walim---------------4 - 2 - 5-12
15. Nysa Kłaczyna--------4 - 1 - 2-5
16. Gwarek Wałbrzych---4 - 1 - 6-15

4. kolejka klasy A - grupa II
Czarni Sieniawka - Wieża Rudnica 4:1
Rawa Boleścin - Koliber Uciechów 1:3
Pogoń Pieszyce - Delta Słupice 3:1
Niemczanka Niemcza - Ślęża Ciepłowody 3:2
Sparta Ziębice - Płomień Makowice 1:0
Boxmet Piskorzów - Tarnovia Tarnów 2:2
Zieloni Łagiewniki - Skałki Stolec 2:2
Victoria Tuszyn - Henrykowianka Henryków 1:1

Tabela:
1. Pogoń Pieszyce------4 - 12 - 18-2
2. Niemczanka-----------4 - 12 - 13-4
3. Sparta Ziębice--------4 - 9 - 15-7
4. Rawa Boleścin--------4 - 9 - 11-7
5. Boxmet Piskorzów----4 - 7 - 9-5
6. Skałki Stolec----------4 - 7 - 8-6
7. Victoria Tuszyn-------4 - 7 - 10-6
8. Koliber Uciechów-----4 - 7 - 12-9
9. Czarni Sieniawka-----4 - 7 - 10-6
10. Henrykowianka-----4 - 4 - 7-7
11. Delta Słupice--------4 - 4 - 8-13
12. Wieża Rudnica------4 - 2 - 8-13
13. Ślęża Ciepłowody---4 - 1 - 5-14
14. Zieloni Łagiewniki---4 - 1 - 4-16
15. Tarnovia Tarnów----4 - 1 - 6-20
16. Płomień Makowice---4 - 0 - 3-12

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group