Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 572
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Klasa A: Grom podejmie Zielonych

Wiadomości: klasa A
Piątek, 11 października 2013, 10:50
Aktualizacja: 10:51
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Spadkowicz z wałbrzyskiej klasy okręgowej Grom Witków w ostatnim spotkaniu rozgrywanym na własnym boisku sprawił duży zawód swoim kibicom przegrywając 0:4 z outsiderem rozgrywek Nysą Kłaczyna. W sobotę do Witkowa zawita ekipa Zielonych Mrowiny.

10. kolejka klasy A – grupa I
Górnik Boguszów-Gorce - Granit Roztoka 13 października, 11:00
Cukrownik Pszenno - Zdrój Jedlina Zdrój 13 października, 15:00
Grom Witków - Zieloni Mrowiny 12 października, 15:00
Wenus Nowice - Włókniarz Głuszyca 13 października, 11:00
Sudety Dziećmorowice - Nysa Kłaczyna 13 października, 15:00
KS Walim - Tęcza Bolesławice 13 października, 15:00
Unia Jaroszów - Gwarek Wałbrzych 13 października, 15:00
Czarni Wałbrzych - Biały Orzeł Mieroszów 13 października, 11:00

Tabela
1. Granit Roztoka---------9 - 25 - 20-6
2. Zdrój Jedlina Zdrój-----9 - 20 - 20-12
3. Sudety Dziećmorow.---9 - 19 - 26-13
4. Czarni Wałbrzych------9 - 18 - 26-19
5. Wenus Nowice----------9 - 16 - 27-12
6. Grom Witków-----------9 - 15 - 24-15
7. Gwarek Wałbrzych-----9 - 13 - 15-14
8. Unia Jaroszów----------9 - 12 - 17-15
9. Włókniarz Głuszyca----9 - 12 - 15-16
10. Cukrownik Pszenno---9 - 11 - 14-15
11. KS Walim---------------9 - 11 - 17-25
12. Orzeł Mieroszów------9 - 10 -16-19
13. Tęcza Bolesławice----9 - 10 - 16-27
14. Nysa Kłaczyna---------9 - 5 - 9-14
15. Zieloni Mrowiny--------9 - 5 - 12-25
16. Górnik Boguszów-G.---9 - 3 - 9-36

10. kolejka klasy A – grupa II
Wieża Rudnica - Zgoda Grodziszcze 13 października, 15:00
Błękitni Owiesno - Tarnovia Tarnów 13 października, 15:00
Boxmet Piskorzów - Koliber Uciechów 13 października, 15:00
Niemczanka Niemcza - Polonia Ząbkowice Śląskie 13 października, 15:00
Rawa Boleścin - Czarni Sieniawka 13 października, 11:00
Ślęża Ciepłowody - Delta Słupice 13 października, 15:00
LKS Gola Świdnicka - Skałki Stolec 13 października, 11:00
Płomień Makowice - Zieloni Łagiewniki 13 października, 14:00

Tabela
1. LKS Gola Świdnicka------9 - 24 - 31-8
2. Polonia Ząbkowice Śl.---9 - 24 - 34-14
3. Płomień Makowice-------9 - 21 - 37-17
4. Skałki Stolec--------------9 - 18 - 33-11
5. Niemczanka Niemcza----9 - 18 - 19-14
6. Tarnovia Tarnów---------9 - 15 - 24-32
7. Delta Słupice--------------9 - 15 - 21-18
8. Zieloni Łagiewniki---------9 - 14 - 19-18
9. Koliber Uciechów----------9 - 13 - 17-16
10. Czarni Sieniawka--------9 - 12 - 17-22
11. Rawa Boleścin-----------9 - 11 - 25-30
12. Ślęża Ciepłowody--------9 - 7 - 8-21
13. Zgoda Grodziszcze-------9 - 7 - 18-30
14. Wieża Rudnica------------9 - 7 - 22-39
15. Boxmet Piskorzów--------9 - 5 - 15-30
16. Błękitni Owiesno----------9 - 0 - 14-34

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group