• Poniedziałek, 21 października 2019
  • Godz. 1:59
  • Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba
  • Czytających: 779
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Klasa A i B: Zagrają piłkarze z najniższych lig

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 19 października 2012, 16:30
Aktualizacja: 16:31
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W najbliższą niedzielę 21 października kolejna porcja emocji związanych z rozgrywkami piłkarskich klas A i B.

11. kolejka grupy I klasy A
Skalnik Czarny Bór - Biały Orzeł Mieroszów 21 października, 15:00
Wenus Nowice - Gwarek Wałbrzych 21 października, 11:00
Zieloni Mrowiny - Sudety Dziećmorowice 21 października, 15:00
Włókniarz Głuszyca - Victoria II Świebodzice 21 października, 15:00
Granit Roztoka - Zdrój Jedlina Zdrój 21 października, 15:00
Rawa Boleścin - Nysa Kłaczyna 21 października, 11:00
Zagłębie Wałbrzych - Cukrownik/Polonia Pszenno 21 października, 11:00
Górnik Boguszów-Gorce - Czarni Wałbrzych 21 października, 15:00

Tabela grupy I klasy A
1. Cukrownik---------10 – 25 – 34:13

2. Skalnik-------------10 – 22 – 16:8
3. Czarni--------------10 – 20 – 25:23
4. Gwarek-------------10 – 18 – 23:14
5. Granit--------------10 – 17 – 25:20
6. Sudety-------------10 – 16 – 24:16
7. Włókniarz---------10 – 16 – 23:15
8. Biały Orzeł--------10 – 14 – 14:17
9. Rawa---------------10 – 13 – 26:29
10. Zdrój--------------10 – 13 – 17:14
11. Górnik-------------10 – 13 – 15:14
12. Zieloni-------------10 – 12 – 19:23
13. Nysa---------------10 – 11 – 15:28
14. Victoria II---------10 – 7 – 11:25
15. Wenus------------10 – 6 – 16:28
16. Zagłębie----------10 – 2 – 7:22

11. kolejka grupy II klasy A
Zieloni Łagiewniki - Ślęża Ciepłowody 21 października, 15:00
Skałki Stolec - Błękitni Owiesno 21 października, 15:00
Sparta Ziębice - Niemczanka Niemcza 21 października, 15:00
Polonia Ząbkowice Śląskie - Boxmet Piskorzów 21 października, 11:00
Czarni Sieniawka - Błękitni Niedźwiedź 21 października, 15:00
Delta Słupice - Zgoda Grodziszcze 21 października, 15:00
Orzeł Mąkolno - Koliber Uciechów 21 października, 15:00
Wieża Rudnica - Lechia II Dzierżoniów 21 października, 15:00

Tabela grupy II klasy A
1. Skałki------------10 – 30 – 46:3

2. Sparta------------10 – 24 – 46:12
3. Polonia-----------10 – 21 – 30:11
4. Lechia II---------10 – 18 – 42:26
5. Niemczanka-----10 – 17 – 30:13
6. Zieloni------------10 – 15 – 22:24
7. Zgoda------------10 – 14 – 22:17
8. Koliber-----------10 – 14 – 20:17
9. Błękitni O--------10 – 13 – 16:24
10. Ślęża-------------10 – 12 – 15:20
11. Boxmet----------10 – 11 – 9:25
12. Delta------------10 – 10 – 21:33
13. Orzeł------------10 – 10 – 15:40
14. Czarni-----------10 – 9 – 9:24
15. Wieża------------10 – 7 – 11:36
16. Błękitni N-------10 – 3 – 13:42

11. kolejka świdnickiej grupy I klasy B
Spółdzielca Marcinowice - Zryw Łażany 21 października, 12:00
LKS Piotrowice Świdnickie - Błyskawica Kalno 21 października, 11:00
Herbapol Stanowice - Grom Panków 21 października, 11:00
Orzeł Witoszów - Wodospad Zastruże 21 października, 14:00
Wierzbianka Wierzbna - Płomień Dobromierz 20 października, 15:00
LKS Wiśniowa - Tęcza Bolesławice 21 października, 11:00
Granit Rogoźnica - Unia Jaroszów 21 października, 11:00
WKS Goczałków - Błękitni Słotwina 21 października, 14:00

Tabela świdnickiej grupy I klasy B
1. Tęcza------------10 – 26 – 33:14

2. Unia--------------10 – 22 – 33:9
3. WKS-------------10 – 22 – 36:14
4. Błękitni----------10 – 21 – 27:16
5. Wierzbianka-----10 – 18 – 26:21
6. LKS W-----------10 – 16 – 27:21
7. Herbapol--------10 – 16 – 25:20
8. Spółdzielca------10 – 15 – 25:23
9. Zryw-------------10 – 14 – 22:18
10. Płomień--------10 – 13 – 26:21
11. Błyskawica------10 – 12 – 25:24
12. Orzeł------------10 – 10 – 16:21
13. Wodospad-----10 – 9 – 8:33
14. Grom-----------10 – 7 – 8:27
15. Granit----------10 – 4 – 24:50
16. LKS PŚ---------10 – 3 – 8:37

11. kolejka świdnickiej grupy II klasy B
Ślężanka Tąpadła - Piast Jaźwina 21 października, 14:00
Gryf Burkatów - Dąb Mościsko 21 października, 11:00
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Płomień Makowice 21 października, 11:00
Orzeł Piława Dolna - LKS Dobrocin 21 października, 12:00
Sparta Oleszna - Zryw Gola Świdnicka 21 października, 13:00
Sparta Ostroszowice - LKS Gilów 21 października, 11:00
LKS II Bystrzyca Górna - Victoria Tuszyn 21 października, 11:00
w Bystrzycy Dolnej
Kłos Lutomia - Klubokawiarnia Roztocznik 21 października, 11:00

Tabela świdnickiej grupy II klasy B
1. Zryw---------------10 – 28 – 42:2

2. Klubokawiarnia---10 – 27 – 43:12
3. Orzeł PD-----------10 – 24 – 40:13
4. Płomień------------10 – 24 – 44:22
5. Victoria------------10 – 22 – 29:11
6. LKS II--------------10 – 17 – 31:21
7. Sparta Ostr.-------10 – 16 – 19:25
8. Dąb----------------10 – 15 – 30:29
9. Sparta Ol.----------10 – 14 – 28:24
10. Ślężanka----------10 – 13 – 25:35
11. Gryf---------------10 – 10 – 18:29
12. Piast---------------10 – 9 – 13:33
13. LKS G.------------10 – 7 – 19:31
14. LKS D.------------10 – 4 – 13:39
15. Orzeł PZ----------10 – 4 – 7:45
16. Kłos---------------10 – 0 – 6:39

8. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Płomyk Borówno - Iskra Witków Śląski 21 października, 12:00
Joker Jaczków - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 21 października, 15:00
Podgórze Wałbrzych - Grodno Zagórze Śląskie 21 października, 11:00
Unia Bogaczewice - Berit Głuszyca 21 października, 11:00
KS Walim - Zieloni Mokrzeszów 21 października, 14:00
Pauzuje Husaria Grzędy

Tabela wałbrzyskiej klasy B
1. KS-----------------6 – 16 – 27:4

2. Górnik NM--------6 – 18 – 22:4
3. Iskra--------------6 – 12 – 32:11
4. Joker--------------6 – 15 – 29:12
5. Podgórze---------6 – 14 – 31:5
6. Berit---------------7 – 7 – 14:21
7. Unia--------------6 – 9 – 11:14
8. Płomyk------------7 – 8 – 15:12
9. Zieloni------------7 – 1 – 5:32
10. Grodno-----------6 – 1 – 8:36
11. Husaria----------7 – 0 – 4:47

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~matisan88 20-10-2012 15:56
Do boju Cukrownik

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group