Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 574
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Klasa A: Łatwa przeprawa Cukrownika?

Wiadomości: klasa A
Piątek, 24 maja 2013, 15:06
Aktualizacja: 15:07
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Walczący o awans do wałbrzyskiej okręgówki piłkarze Cukrownika Pszenno zagrają w niedzielę, 26 maja na własnym terenie z przedostatnim w ligowej stawce Zagłębiem Wałbrzych.

26. kolejka klasy A – grupa I
Biały Orzeł Mieroszów - Skalnik Czarny Bór 26 maja, 17:00
Gwarek Wałbrzych - Wenus Nowice 26 maja, 11:00
Sudety Dziećmorowice - Zieloni Mrowiny 26 maja, 17:00
Victoria II Świebodzice - Włókniarz Głuszyca 26 maja, 11:00
Zdrój Jedlina Zdrój - Granit Roztoka 26 maja, 17:00
Nysa Kłaczyna - Rawa Boleścin 26 maja, 17:00
Cukrownik Pszenno - Zagłębie Wałbrzych 26 maja, 17:00
Czarni Wałbrzych - Górnik Boguszów-Gorce 26 maja, 11:00

Tabela
1. Skalnik Czarny Bór-----23 – 51 – 62:25
2. Cukrownik Pszenno----23 – 51 – 66:28
3. Gwarek Wałbrzych-----23 – 51 – 59:29
4. Granit Roztoka----------24 – 44 – 58:43
5. Sudety Dziećmorowice-23 – 44 – 64:39
6. Włókniarz Głuszyca-----24 – 37 – 59:45
7. Zdrój Jedlina Zdrój------24 – 36 – 54:42
8. Biały Orzeł Mieroszów--24 – 36 – 48:47
9. Czarni Wałbrzych--------23 – 33 – 54:63
10. Górnik Boguszów-G.---23 – 30 – 34:36
11. Rawa Boleścin----------23 – 24 – 53:70
12. Wenus Nowice----------24 – 22 – 52:62
13. Zieloni Mrowiny---------23 – 21 – 38:57
14. Nysa Kłaczyna----------23 – 20 – 35:74
15. Zagłębie Wałbrzych----24 – 17 – 35:60
16. Victoria II Świebodzice-23 – 12 – 26:77

26. kolejka klasy A – grupa II
Ślęża Ciepłowody - Zieloni Łagiewniki 26 maja, 17:00
Błękitni Owiesno - Skałki Stolec 26 maja, 17:00
Niemczanka Niemcza - Sparta Ziębice 26 maja, 17:00
Boxmet Piskorzów - Polonia Ząbkowice Śląskie 26 maja, 11:00
Błękitni Niedźwiedź - Czarni Sieniawka 26 maja, 17:00
Zgoda Grodziszcze - Delta Słupice 26 maja, 17:00
Koliber Uciechów - Orzeł Mąkolno 26 maja, 12:00
Lechia II Dzierżoniów - Wieża Rudnica 26 maja, 11:00

Tabela:
1. Skałki Stolec------------23 – 60 – 91:17
2. Sparta Ziębice----------23 – 60 – 105:20
3. Lechia II Dzierżoniów--24 – 50 – 94:47
4. Niemczanka Niemcza---23 – 38 – 54:37
5. Polonia Ząbkowice Śl.--23 – 38 – 68:39
6. Zieloni Łagiewniki-------24 – 36 – 56:55
7. Koliber Uciechów-------23 – 30 – 48:52
8. Boxmet Piskorzów------23 – 30 – 29:59
9. Delta Słupice------------23 – 30 – 57:67
10. Wieża Rudnica---------24 – 28 – 40:71
11. Orzeł Mąkolno---------23 – 26 – 41:85
12. Czarni Sieniawka-------23 – 25 – 35:42
13. Ślęża Ciepłowody------23 – 24 – 33:53
14. Zgoda Grodziszcze-----23 – 22 – 40:50
15. Błękitni Owiesno--------24 – 20 – 35:67
16. Błękitni Niedźwiedź-----23 – 10 – 30:95

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group