Środa, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 604
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Klasa A: Lekcja futbolu od lidera

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 6 maja 2013, 18:59
Aktualizacja: 19:00
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Victoria II Świebodzice coraz bliżej powrotu do klasy B. Zespół rezerw świebodzickiego klubu przegrał 1:10 z liderem Skalnikiem Czarny Bór i wciąż ma w swoim dorobku jedynie jedenaście „oczek”.

23. kolejka klasy A – grupa I
Zagłębie Wałbrzych - Biały Orzeł Mieroszów 2:5
Rawa Boleścin - Górnik Boguszów-Gorce 0:1
Granit Roztoka - Czarni Wałbrzych 4:1
Włókniarz Głuszyca - Cukrownik Pszenno 2:1
Zieloni Mrowiny - Nysa Kłaczyna 3:1
Wenus Nowice - Zdrój Jedlina Zdrój 3:2
Skalnik Czarny Bór - Victoria II Świebodzice 10:1
Gwarek Wałbrzych - Sudety Dziećmorowice 1:2

Tabela
1. Skalnik Czarny Bór-----21 – 47 – 60:24
2. Cukrownik Pszenno----21 – 45 – 62:28
2. Gwarek Wałbrzych-----20 – 45 – 52:25
4. Granit Roztoka----------21 – 38 – 51:37
5. Sudety Dziećmorowice-20 – 37 – 53:35
6. Włókniarz Głuszyca-----21 – 36 – 54:36
7. Biały Orzeł Mieroszów--21 – 30 – 38:39
8. Zdrój Jedlina Zdrój------21 – 29 – 42:38
9. Czarni Wałbrzych-------20 – 29 – 43:51
10. Górnik Boguszów-G.---20 – 27 – 28:29
11. Rawa Boleścin----------21 – 23 – 49:64
12. Zieloni Mrowiny---------20 – 20 – 34:49
13. Wenus Nowice----------22 – 19 – 43:56
14. Zagłębie Wałbrzych----22 – 17 – 31:52
15. Nysa Kłaczyna----------20 – 17 – 29:62
16. Victoria II Świebodzice-21 – 11 – 24:68

23. kolejka klasy A – grupa II
Orzeł Mąkolno - Ślęża Ciepłowody 5:3
Delta Słupice - Wieża Rudnica 4:1
Czarni Sieniawka - Lechia II Dzierżoniów 0:1
Polonia Ząbkowice Śląskie - Koliber Uciechów 3:4
Sparta Ziębice - Zgoda Grodziszcze 3:0
Skałki Stolec - Błękitni Niedźwiedź 6:0
Zieloni Łagiewniki - Boxmet Piskorzów 2:1
Błękitni Owiesno - Niemczanka Niemcza 2:2

Tabela:
1. Skałki Stolec------------21 – 54 – 79:16
2. Sparta Ziębice----------20 – 51 – 85:20
3. Lechia II Dzierżoniów--21 – 41 – 83:45
4. Niemczanka Niemcza---20 – 35 – 48:28
5. Zieloni Łagiewniki-------22 – 35 – 52:46
6. Polonia Ząbkowice Śl.--20 – 34 – 57:32
7. Boxmet Piskorzów------20 – 29 – 28:44
8. Delta Słupice------------21 – 29 – 53:57
9. Orzeł Mąkolno----------21 – 25 – 38:81
10 Koliber Uciechów-------20 – 25 – 40:47
11. Wieża Rudnica---------21 – 23 – 32:66
12. Czarni Sieniawka-------20 – 22 – 27:34
13. Zgoda Grodziszcze-----21 – 21 – 39:43
14. Ślęża Ciepłowody------20 – 18 – 26:47
15. Błękitni Owiesno--------21 – 18 – 28:58
16. Błękitni Niedźwiedź-----21 – 10 – 28:79

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group