Wtorek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 638
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Klasa A: Sudety odskakują rywalom

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 8 września 2014, 22:38
Aktualizacja: 22:42
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Ekipa Sudetów Dziećmorowice wykorzystała porażki Gromu Witków i Unii Jaroszów i powiększyła w tabeli przewagę do czterech punktów.

Klasa A - grupa I wałbrzyska
MKS Szczawno Zdrój - Nysa Kłaczyna 8:1
Joker Jaczków - LKS Wiśniowa 3:1
Biały Orzeł Mieroszów - Unia Jaroszów 2:1
KS Walim - Grom Witków 3:2
Wenus Nowice - Sudety Dziećmorowice 2:5
Włókniarz Głuszyca - Zieloni Mrowiny 6:0
Czarni Wałbrzych - Cukrownik Pszenno 2:0
Granit Roztoka - Gwarek Wałbrzych 3:2

Tabela
1. Sudety Dziećmorow.----5 - 15 - 24-7
2. Włókniarz Głuszyca-----5 - 11 - 14-5
3. Unia Jaroszów-----------5 - 10 - 14-8
4. Grom Witków-------------5 - 10 - 12-7
5. Granit Roztoka-----------5 - 10 - 7-9
6. Orzeł Mieroszów---------5 - 9 - 13-5
7. Czarni Wałbrzych--------5 - 8 - 9-8
8. Cukrownik Pszenno------5 - 7 - 10-11
9. MKS Szczawno------------5 - 6 - 15-10
10. KS Walim-----------------5 - 5 - 8-14
11. Zieloni Mrowiny----------5 - 5 - 4-13
12. Joker Jaczków-----------5 - 5 - 11-14
13. Wenus Nowice-----------5 - 4 - 11-13
14. LKS Wiśniowa------------5 - 4 - 7-15
15. Gwarek Wałbrzych------5 - 1 - 8-18
16. Nysa Kłaczyna-----------5 - 1 - 3-13

Klasa A - grupa I wałbrzyska
Henrykowianka Henryków - Czarni Sieniawka 5:2
Skałki Stolec - Victoria Tuszyn 2:3
Tarnovia Tarnów - Zieloni Łagiewniki 2:2
Płomień Makowice - Boxmet Piskorzów 2:1
Ślęża Ciepłowody - Sparta Ziębice 1:4
Delta Słupice - Niemczanka Niemcza 5:1
Koliber Uciechów - Pogoń Pieszyce 1:1
Wieża Rudnica - Rawa Boleścin 3:4

Tabela
1. Pogoń Pieszyce------5 - 13 - 19-3
2. Sparta Ziębice--------5 - 12 - 19-8
3. Rawa Boleścin--------5 - 12 - 15-10
4. Niemczanka-----------5 - 12 - 14-9
5. Victoria Tuszyn-------5 - 10 - 13-8
6. Koliber Uciechów-----5 - 8 - 13-10
7. Henrykowianka-------5 - 7 - 12-9
8. Skałki Stolec-----------5 - 7 - 10-9
9. Boxmet Piskorzów----5 - 7 - 10-7
10. Delta Słupice---------5 - 7 - 13-14
11. Czarni Sieniawka----5 - 7 - 12-11
12. Płomień Makowice---5 - 3 - 5-13
13. Zieloni Łagiewniki----5 - 2 - 6-18
14. Tarnovia Tarnów----5 - 2 - 8-22
15. Wieża Rudnica-------5 - 2 - 11-17
16. Ślęża Ciepłowody----5 - 1 - 6-18

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group