Piątek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 564
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Klasa A: Świetny mecz Zielonych Mrowiny, lider z Dziećmorowic ustrzelony

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 6 października 2014, 23:50
Aktualizacja: 0:32
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Po raz pierwszy w tym sezonie lider tabeli grupy I klasy A Sudety Dziećmorowice musiał uznać wyższość swojego rywala. Zieloni Mrowiny po bardzo dobrym spotkaniu pokonali faworyta 4:2.

Dwie bramki dla zwycięzców strzelił kapitan zespołu Mariusz Borowiec, po jednej dołożyli Lipiński i Byś.

Skład zwycięzców: Krawczyk, Kamiński, Borowiec, Kudła, Kopacz, Byś, Łuczak, Wielg, Nowak, Lipiński, Jagła

9. kolejka klasy A - grupa I
Biały Orzeł Mieroszów - Nysa Kłaczyna 5:1
KS Walim - MKS Szczawno Zdrój 1:9
Wenus Nowice - LKS Wiśniowa 0:0
Włókniarz Głuszyca - Unia Jaroszów 2:2
Czarni Wałbrzych - Granit Roztoka 1:3
Cukrownik Pszenno - Grom Witków 2:1
Zieloni Mrowiny - Sudety Dziećmorowice 4:2
Joker Jaczków - Gwarek Wałbrzych 1:4

Tabela:
1. Sud. Dziećmorowice----9 - 24 - 36-15
2. Orzeł Mieroszów--------9 - 21 - 27-7
3. Unia Jaroszów-----------9 - 20 - 32-13
4. Grom Witków------------9 - 19 - 25-12
5. Granit Roztoka----------9 - 19 - 17-16
6. Cukrownik Pszenno-----9 - 16 - 18-16
7. MKS Szczawno----------9 - 15 - 42-17
8. Włókniarz Głuszyca-----9 - 12 - 19-16
9. Czarni Wałbrzych-------9 - 11 - 15-22
10. LKS Wiśniowa----------9 - 11 - 13-22
11. Zieloni Mrowiny--------9 - 11 - 15-22
12. Wenus Nowice---------9 - 8 - 17-21
13. Joker Jaczków---------9 - 5 - 16-27
14. KS Walim----------------9 - 5 - 14-34
15. Nysa Kłaczyna---------9 - 4 - 7-26
16. Gwarek Wałbrzych----9 - 4 - 15-42

9. kolejka klasy A - grupa II
Tarnovia Tarnów - Czarni Sieniawka 3:2
Płomień Makowice - Skałki Stolec 0:3
Ślęża Ciepłowody - Henrykowianka Henryków 2:6
Delta Słupice - Victoria Tuszyn 1:2
Koliber Uciechów - Zieloni Łagiewniki 3:1
Wieża Rudnica - Boxmet Piskorzów 5:3
Rawa Boleścin - Sparta Ziębice 0:4
Pogoń Pieszyce - Niemczanka Niemcza 1:1

Tabela:
1. Victoria Tuszyn------9 - 22 - 28-11
2. Skałki Stolec---------9 - 19 - 25-14
3. Niemczanka----------9 - 19 - 25-17
4. Sparta Ziębice-------9 - 19 - 29-15
5. Pogoń Pieszyce------9 - 17 - 27-11
6. Koliber Uciechów-----9 - 17 - 21-15
7. Rawa Boleścin--------9 - 15 - 19-20
8. Henrykowianka-------9 - 14 - 25-18
9. Czarni Sieniawka-----9 - 13 - 21-18
10. Boxmet Piskorzów--9 - 13 - 16-14
11. Delta Słupice--------9 - 11 - 18-20
12. Wieża Rudnica------9 - 8 - 26-34
13. Zieloni Łagiewniki---9 - 5 - 11-28
14. Tarnovia Tarnów----9 - 5 - 14-37
15. Płomień Makowice---9 - 4 - 7-20
16. Ślęża Ciepłowody----9 - 4 - 15-35

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group