• Wtorek, 22 października 2019
  • Godz. 6:24
  • Imieniny: Korduli, Filipa, Halki, Salomei
  • Czytających: 730
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Klasa A: Unia wywozi komplet punktów z uzdrowiska

Wiadomości: klasa A
Wtorek, 26 sierpnia 2014, 0:24
Aktualizacja: 0:27
Autor: MDvR
Fot. archiwum
MKS Szczawno Zdrój do niedawna grający w IV–lidze wciąż bez punktu w rozgrywkach klasy A. Tym razem ekipa z uzdrowiska przegrała u siebie 3:4 z Unią Jaroszów.

3. kolejka klasy A - grupa I
LKS Wiśniowa - Nysa Kłaczyna 3:2
MKS Szczawno Zdrój - Unia Jaroszów 3:4
Joker Jaczków - Granit Roztoka 0:1
Biały Orzeł Mieroszów - Grom Witków 0:2
Gwarek Wałbrzych - Sudety Dziećmorowice 2:7
KS Walim - Zieloni Mrowiny 0:0
Wenus Nowice - Cukrownik Pszenno 4:1
Włókniarz Głuszyca - Czarni Wałbrzych 3:1

Tabela
1. Sud. Dziećmorowice---3 - 9 - 14-4
2. Unia Jaroszów----------3 - 9 - 10-3
3. Grom Witków-----------3 - 7 - 7-4
4. Włókniarz Głuszyca----3 - 7 - 6-3
5. Granit Roztoka---------3 - 7 - 4-1
6. Cukrownik Pszenno----3 - 6 - 8-7
7. Wenus Nowice----------3 - 4 - 8-6
8. LKS Wiśniowa-----------3 - 4 - 4-8
9. Orzeł Mieroszów--------3 - 3 - 5-4
10. KS Walim---------------3 - 2 - 4-7
11. Czarni Wałbrzych-----3 - 2 - 6-8
12. Zieloni Mrowiny--------3 - 2 - 2-6
13. Nysa Kłaczyna---------3 - 1 - 2-4
14. Joker Jaczków---------3 - 1 - 5-10
15. Gwarek Wałbrzych----3 - 1 - 6-12
16. MKS Szczawno---------3 - 0 - 3-7

3. kolejka klasy A - grupa II
Victoria Tuszyn - Czarni Sieniawka 3:1
Henrykowianka Henryków - Zieloni Łagiewniki 4:1
Skałki Stolec - Boxmet Piskorzów 2:1
Tarnovia Tarnów - Sparta Ziębice 3:10
Płomień Makowice - Niemczanka Niemcza 0:1
Delta Słupice - Rawa Boleścin 0:4
Koliber Uciechów - Wieża Rudnica 5:3
Pogoń Pieszyce - Ślęża Ciepłowody 7:0

Tabela
1. Pogoń Pieszyce------3 - 9 - 15-1
2. Niemczanka-----------3 - 9 - 10-2
3. Rawa Boleścin--------3 - 9 - 10-4
4. Skałki Stolec----------3 - 6 - 6-4
5. Boxmet Piskorzów---3 - 6 - 7-3
6. Sparta Ziębice--------3 - 6 - 14-7
7. Victoria Tuszyn-------3 - 6 - 9-5
8. Delta Słupice---------3 - 4 - 7-10
9. Czarni Sieniawka-----3 - 4 - 6-5
10. Koliber Uciechów---3 - 4 - 9-8
11. Henrykowianka-----3 - 3 - 6-6
12. Wieża Rudnica------3 - 2 - 7-9
13. Ślęża Ciepłowody--3 - 1 - 3-11
14. Płomień Makowice--3 - 0 - 3-11
15. Zieloni Łagiewniki---3 - 0 - 2-14
16. Tarnovia Tarnów---3 - 0 - 4-18

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group