Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 582
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Klasa A: Zieloni przegrywają z outsiderem

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 18:10
Aktualizacja: 18:13
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Zieloni Mrowiny ulegli 1:2 Zagłębiu Wałbrzych w niezwykle ważnym pojedynku dla układu dolnych rejonów tabeli.

Klasa A – grupa I
Granit Roztoka – Biały Orzeł Mieroszów 1:4
Włókniarz Głuszyca – Rawa Boleścin 3:4
Zieloni Mrowiny – Zagłębie Wałbrzych 1:2
Wenus Nowice – Górnik Boguszów-Gorce 3:1
Skalnik Czarny Bór – Czarni Wałbrzych 5:1
Sudety Dziećmorowice – Nysa Kłaczyna 4:3
Victoria II Świebodzice – Zdrój Jedlina Zdrój 6:1

Tabela
1. Skalnik Czarny Bór-----17 – 40 – 38:19
2. Cukrownik Pszenno----16 – 35 – 50:22
3. Gwarek Wałbrzych-----15 – 33 – 42:18
4. Granit Roztoka----------17 – 29 – 41:33
5. Włókniarz Głuszyca----17 – 26 – 44:32
6. Zdrój Jedlina Zdrój------17 – 26 – 37:30
7. Sudety Dziećmorowice-16 – 25 – 40:32
8. Czarni Wałbrzych-------16 – 25 – 35:40
9. Rawa Boleścin-----------17 – 23 – 43:53
10. Biały Orzeł Mieroszów-17 – 21 – 26:30
11. Górnik Boguszów-Gor.-16 – 20 – 24:24
12. Zieloni Mrowiny---------16 – 16 – 27:39
13. Wenus Nowice----------18 – 15 – 35:47
14. Nysa Kłaczyna----------16 – 14 – 24:46
15. Victoria II Świebodzice-17 – 14 – 24:48
16. Zagłębie Wałbrzych----18 – 13 – 25:42

Klasa A – grupa II
Czarni Sieniawka – Ślęża Ciepłowody 2:0
Polonia Ząbkowice Śląskie – Delta Słupice 2:3
Sparta Ziębice – Orzeł Mąkolno 5:0
Skałki Stolec – Wieża Rudnica 5:2
Zieloni Łagiewniki – Lechia II Dzierżoniów 1:1
Błękitni Owiesno – Koliber Uciechów 1:4
Niemczanka Niemcza – Zgoda Grodziszcze 2:2
Boxmet Piskorzów – Błękitni Niedźwiedź 2:0

Tabela:
1. Skałki Stolec------------17 – 44 – 61:11
2. Sparta Ziębice----------16 – 39 – 69:16
3. Lechia II Dzierżoniów--17 – 35 – 74:35
4. Polonia Ząbkowice Śl.--16 – 31 – 46:20
5. Zieloni Łagiewniki-------18 – 31 – 47:38
6. Niemczanka Niemcza---16 – 30 – 44:24
7. Boxmet Piskorzów------16 – 23 – 22:37
8. Koliber Uciechów--------16 – 21 – 33:31
9. Delta Słupice------------17 – 20 – 40:52
10. Orzeł Mąkolno---------17 – 19 – 28:65
11. Wieża Rudnica---------17 – 19 – 25:54
12. Czarni Sieniawka-------16 – 18 – 19:31
13. Zgoda Grodziszcze-----17 – 16 – 35:38
14. Ślęża Ciepłowody------16 – 15 – 19:34
15. Błękitni Owiesno--------17 – 13 – 21:52
16. Błękitni Niedźwiedź------17 – 6 – 22:67

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group