Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 578
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Klasa B: Herbapol, Tęcza i Orzeł z trzema wygranymi

Wiadomości: klasa B
Wtorek, 26 sierpnia 2014, 0:06
Aktualizacja: 0:09
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Kolejne trzecie już zwycięstwa w bieżących rozgrywkach zanotowali piłkarze Herbapolu Stanowice, Tęczy Bolesławice oraz Orła Piława Dolna.

3. kolejka klasy B - grupa I świdnicka
Wierzbianka Wierzbna - Tęcza Bolesławice 1:2
Herbapol Stanowice - Zryw Łażany 4:1
Płomień Dobromierz - Grom Panków 0:3
Orzeł Witoszów - LKS Piotrowice Świdnickie 0:3
Zjednoczeni Gościsław - Błękitni Słotwina 4:4
LKS Marcinowice - Kłos Lutomia 2:2
Darbor Bolesławice - Sokół Kostrza 3:0
Błyskawica Kalno - Zjednoczeni II Żarów 3:1

Tabela
1. Herbapol Stanowice------3 - 9 - 9-2
2. Tęcza Bolesławice--------3 - 9 - 9-3
3. Darbor Bolesławice-------3 - 6 - 6-6
4. LKS Marcinowice----------3 - 5 - 10-6
5. Kłos Lutomia---------------3 - 5 - 6-5
6. Błękitni Słotwina----------3 - 5 - 9-8
7. Wierzbianka Wierzbna---3 - 4 - 9-8
8. LKS Piotrowice Św.-------3 - 4 - 5-4
9. Grom Panków-------------3 - 3 - 7-8
10. Błyskawica Kalno--------3 - 3 - 5-7
11. Zjednoczeni Gościsław--3 - 2 - 8-9
12. Sokół Kostrza------------3 - 2 - 6-9
13. Zryw Łażany-------------3 - 2 - 7-10
14. Płomień Dobromierz-----3 - 2 - 4-7
15. Zjednoczeni II Żarów---3 - 1 - 6-10
16. Orzeł Witoszów----------3 - 1 - 3-7

3. kolejka klasy B - grupa II świdnicka
Gryf Burkatów - Zgoda Grodziszcze 2:4
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Sparta Oleszna 0:2
Iskra Janówek - LKS II Bystrzyca Górna 2:2
Ślężanka Tąpadła - LKS Gilów 2:0
Błękitni Owiesno - Płomień Sokolniki 6:1
LKS Dobrocin - Błękitni Książnica 4:1
Dąb Mościsko - Orzeł Piława Dolna 0:2
Pauza: Klubokawiarnia Roztocznik

Tabela
1. Orzeł Piława Dolna----3 - 9 - 7-3
2. Zgoda Grodziszcze----2 - 6 - 7-3
3. Klubok. Roztocznik----2 - 6 - 12-3
4. Sparta Oleszna--------3 - 6 - 5-4
5. Ślężanka Tąpadła-----3 - 5 - 5-3
6. Błękitni Owiesno-------3 - 4 - 7-3
7. Orzeł Przerzeczyn Z.-3 - 4 - 4-4
8. Płomień Sokolniki------3 - 4 - 10-9
9. LKS Dobrocin----------3 - 3 - 8-7
10. LKS Gilów-------------3 - 3 - 9-9
11. Gryf Burkatów-------3 - 3 - 7-7
12. Błękitni Książnica----3 - 2 - 3-6
--- LKS II Bystrzyca G.--3 - 2 - 3-6
14. Iskra Janówek-------3 - 1 - 6-16
15. Dąb Mościsko--------2 - 0 - 2-12

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group