Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 551
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Klasa B: Pewne zwycięstwa liderów

Wiadomości: klasa B
Poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 16:59
Aktualizacja: 18:14
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Przewodzące w tabelach swoich grup Tęcza Bolesławice i LKS Gola Świdnicka odniosły w minioną niedzielę, 14 kwietnia przekonujące wygrane. Tęcza pokonała 5:0 Grom Panków, Zryw ograł 4:0 LKS Dobrocin.

Klasa B – grupa I świdnicka
Spółdzielca Marcinowice – Wierzbianka Wierzbna 0:1
Orzeł Witoszów – LKS Wiśniowa 0:3
Herbapol Stanowice – Granit Rogoźnica 3:0 (wo)
LKS Piotrowice Świdnickie – WKS Goczałków 2:2
Zryw Łażany – Błękitni Słotwina 1:1
Błyskawica Kalno – Unia Jaroszów 0:1
Grom Panków – Tęcza Bolesławice 0:5
Wodospad Zastruże – Płomień Dobromierz 1:5

Tabela
1. Tęcza Bolesławice------16 – 41 – 52:24
2. Wierzbianka Wierzbna-16 – 36 – 46:26
3. WKS Goczałków---------16 – 35 – 54:22
4. Unia Jaroszów-----------16 – 35 – 50:18
5. Herbapol Stanowice-----16 – 31 – 43:27
6. Błękitni Słotwina---------16 – 26 – 33:27
7. LKS Wiśniowa-------------16 – 25 – 46:35
8. Spółdzielca Marcinowice-16 – 23 – 39:31
9. Płomień Dobromierz------16 – 19 – 35:35
10. Zryw Łażany------------16 – 18 – 29:32
11. Błyskawica Kalno-------16 – 18 – 38:40
12. Orzeł Witoszów---------16 – 17 – 25:33
13. Wodospad Zastruże----16 – 16 – 24:58
14. LKS Piotrowice Św.------16 – 10 – 22:54
15. Grom Panków------------16 – 10 – 12:46
16. Granit Rogoźnica---------16 – 7 – 34:74

Granit Rogoźnica wycofał się po rundzie jesiennej

Klasa B – grupa II świdnicka
Ślężanka Tąpadła – Sparta Oleszna 2:5
Orzeł Piława Dolna – Sparta Ostroszowice 3:0 (wo)
Orzeł Przerzeczyn Zdrój – LKS II Bystrzyca Górna 2:3
Gryf Burkatów – Kłos Lutomia 6:1
Piast Jaźwina – Klubokawiarnia Roztocznik 4:3
Dąb Mościsko – Victoria Tuszyn 0:2
Płomień Makowice – LKS Gilów 4:0
LKS Dobrocin – LKS Gola Świdnicka 0:4

Tabela
1. LKS Gola Świdnicka---------16 – 43 – 58:3
2. Płomień Makowice----------16 – 42 – 74:29
3. Victoria Tuszyn--------------16 – 40 – 56:13
4. Orzeł Piława Dolna---------16 – 39 – 69:22
5. Klubokawiarnia Roztocznik-16 – 39 – 64:25
6. LKS II Bystrzyca Górna-----16 – 24 – 39:36
7. Sparta Oleszna---------------16 – 23 – 47:38
8. Piast Jaźwina-----------------16 – 19 – 31:53
9. Ślężanka Tąpadła------------16 – 16 – 33:62
10. Gryf Burkatów--------------16 – 16 – 34:48
11. Dąb Mościsko----------------16 – 15 – 36:52
12. Orzeł Przerzeczyn Zdrój---16 – 14 – 25:57
13. LKS Dobrocin-----------------16 – 10 – 20:55
14. LKS Gilów----------------------16 – 7 – 22:48
15. Kłos Lutomia------------------16 – 4 – 13:63
16. Sparta Ostroszowice--------16 – 23 – 28:45

Sparta Ostroszowice wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~zxc 15-04-2013 17:55
Jaki Zryw Gola?? Nie ma Zrywu jest LKS Gola

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group