Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 978
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

klasa B: Klasa B: Porażki liderów

Poniedziałek, 20 maja 2013, 21:38
Aktualizacja: 21:40
Autor: MDvR
klasa B: Klasa B: Porażki liderów
Fot. archiwum
W miniony weekend liderzy klasy B schodzili z boiska w roli pokonanych. W grupie I Tęcza Bolesławice uległa 1:4 Wierzbiance Wierzbna, jednak zachowała przewodnictwo w tabeli, w grupie II Klubokawiarnia Roztocznik w takim samym stosunku przegrała z LKS–em II Bystrzyca Górna spadając na trzecią pozycję w stawce.

25. kolejka klasy B – grupa I
LKS Marcinowice - WKS Goczałków 2:1
LKS Wiśniowa - Unia Jaroszów 1:3
Wierzbianka Wierzbna - Tęcza Bolesławice 4:1
Orzeł Witoszów - Płomień Dobromierz 3:1
Herbapol Stanowice - Wodospad Zastruże 5:2
LKS Piotrowice Świdnickie - Grom Panków 5:2
Zryw Łażany - Błyskawica Kalno 4:0
Granit Rogoźnica – Błękitni Słotwina 0:3 (wo)

Tabela
1. Tęcza Bolesławice------24 – 62 – 82:35
2. Unia Jaroszów-----------24 – 59 – 86:25
3. Wierzbianka Wierzbna--24 – 54 – 71:34
4. WKS Goczałków---------24 – 46 – 69:33
5. Błękitni Słotwina---------24 – 45 – 50:31
6. Herbapol Stanowice-----24 – 42 – 66:44
7. LKS Marcinowice---------24 – 37 – 53:40
8. Błyskawica Kalno--------24 – 33 – 62:57
9. Płomień Dobromierz-----24 – 32 – 51:52
10. Zryw Łażany------------23 – 30 – 47:42
11. LKS Wiśniowa-----------23 – 29 – 53:47
12. Orzeł Witoszów---------24 – 24 – 34:56
13. Wodospad Zastruże----24 – 22 – 38:89
14. LKS Piotrowice Św.------24 – 16 – 37:86
15. Grom Panków------------24 – 13 – 22:86
---
16. Granit Rogoźnica---------24 – 7 – 34:98

Granit Rogoźnica wycofał się z rozgrywek

25. kolejka klasy B – grupa II
Ślężanka Tąpadła - Kłos Lutomia 2:1
LKS II Bystrzyca Górna - Klubokawiarnia Roztocznik 4:1
Sparta Oleszna - LKS Gilów 3:2
Orzeł Piława Dolna - LKS Gola Świdnicka 2:3
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - LKS Dobrocin 2:0
Gryf Burkatów - Płomień Makowice 0:10
Piast Jaźwina - Dąb Mościsko 3:4
Sparta Ostroszowice - Victoria Tuszyn 0:3 (wo)

Tabela:
1. Płomień Makowice-----------24 – 63 – 112:40
2. LKS Gola Świdnicka----------24 – 61 – 99:12
3. Klubokawiarnia Roztocznik-24 – 60 – 87:32
4. Victoria Tuszyn---------------24 – 59 – 84:22
5. Orzeł Piława Dolna-----------23 – 51 – 98:35
6. LKS II Bystrzyca Górna------24 – 46 – 66:44
7. Sparta Oleszna----------------24 – 36 – 63:51
8. Piast Jaźwina------------------24 – 29 – 46:75
9. Orzeł Przerzeczyn Zdrój-----24 – 26 – 43:85
10. Dąb Mościsko----------------24 – 25 – 50:81
11. Ślężanka Tąpadła-----------24 – 23 – 45:89
12. Gryf Burkatów--------------24 – 17 – 42:82
13. LKS Dobrocin----------------24 – 16 – 33:72
14. LKS Gilów--------------------23 – 15 – 33:64
15. Kłos Lutomia-----------------24 – 8 – 24:100
---
16. Sparta Ostroszowice--------24 – 23 – 28:69

Sparta Ostroszowice wycofała się z rozgrywek

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group