• Wtorek, 22 października 2019
  • Godz. 21:43
  • Imieniny: Korduli, Filipa, Halki, Salomei
  • Czytających: 822
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Klasa B: Szlagier w Jaroszowie

Wiadomości: klasa B
Piątek, 10 maja 2013, 15:42
Aktualizacja: 15:48
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Spośród wszystkich spotkań 24. kolejki klasy B zdecydowanie najciekawiej zapowiada się starcie w Jaroszowie, gdzie trzecia w stawce Unia podejmie wicelidera Wierzbiankę Wierzbna.

24. kolejka klasy B – grupa I
Błyskawica Kalno - LKS Marcinowice 12 maja, 11:00
Grom Panków - Zryw Łażany 12 maja, 11:00
Wodospad Zastruże - LKS Piotrowice Świdnickie 12 maja, 11:00
Płomień Dobromierz - Herbapol Stanowice 12 maja, 11:00
Tęcza Bolesławice - Orzeł Witoszów 12 maja, 11:00
Unia Jaroszów - Wierzbianka Wierzbna 12 maja, 15:00
Błękitni Słotwina - LKS Wiśniowa 12 maja, 11:00

Tabela
1. Tęcza Bolesławice------22 – 59 – 76:31
2. Wierzbianka Wierzbna-22 – 51 – 66:31
3. Unia Jaroszów-----------21 – 50 – 77:23
4. WKS Goczałków---------22 – 43 – 65:31
5. Herbapol Stanowice-----22 – 39 – 60:39
6. Błękitni Słotwina---------21 – 36 – 41:31
7. LKS Marcinowice--------22 – 34 – 50:37
8. Błyskawica Kalno--------22 – 30 – 60:52
9. LKS Wiśniowa------------21 – 29 – 52:43
10. Płomień Dobromierz----21 – 29 – 47:44
11. Zryw Łażany-------------21 – 24 – 39:41
12. Orzeł Witoszów---------22 – 21 – 31:50
13. Wodospad Zastruże-----21 – 19 – 33:78
14. LKS Piotrowice Św.-----22 – 13 – 31:81
15. Grom Panków------------22 – 13 – 19:77
---
16. Granit Rogoźnica---------22 – 7 – 34:92

Granit Rogoźnica wycofał się z rozgrywek

24. kolejka klasy B – grupa II
Dąb Mościsko - Ślężanka Tąpadła 12 maja, 14:00
Płomień Makowice - Piast Jaźwina 12 maja, 14:00
LKS Dobrocin - Gryf Burkatów 12 maja, 14:00
LKS Gola Świdnicka - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 12 maja, 11:00
LKS Gilów - Orzeł Piława Dolna 12 maja, 11:00
Victoria Tuszyn - Sparta Oleszna 12 maja, 16:00
Kłos Lutomia - LKS II Bystrzyca Górna 12 maja, 11:00

Tabela:
1. Klubokawiarnia Roztocznik-22 – 57 – 83:28
2. Płomień Makowice-----------22 – 57 – 99:40
3. LKS Gola Świdnicka---------22 – 55 – 92:9
4. Victoria Tuszyn---------------22 – 53 – 79:22
5. Orzeł Piława Dolna-----------22 – 51 – 96:32
6. LKS II Bystrzyca Górna-----22 – 40 – 56:40
7. Sparta Oleszna----------------22 – 33 – 60:47
8. Piast Jaźwina------------------22 – 29 – 43:68
9. Orzeł Przerzeczyn Zdrój----22 – 23 – 40:81
10. Ślężanka Tąpadła-----------22 – 20 – 41:85
11. Dąb Mościsko---------------22 – 19 – 43:76
12. Gryf Burkatów--------------22 – 17 – 42:69
13. LKS Gilów-------------------22 – 15 – 31:61
14. LKS Dobrocin----------------22 – 13 – 30:70
15. Kłos Lutomia------------------22 – 8 – 20:92
---
16. Sparta Ostroszowice--------22 – 23 – 28:63

Sparta Ostroszowice wycofała się z rozgrywek

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group