• Wtorek, 19 listopada 2019
  • Godz. 19:47
  • Imieniny: Elżbiety, Seweryna, Maksyma
  • Czytających: 879
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Klasa B: Tęcza Bolesławice umacnia się na fotelu lidera

Wiadomości: klasa B
Poniedziałek, 12 listopada 2012, 19:45
Aktualizacja: 19:46
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Jedenaste zwycięstwo w tym sezonie (grupa I klasy B) zapisali na swoim koncie w minioną niedzielę piłkarze Tęczy Bolesławice, którzy pokonali 3:2 Błękitnych Słotwina. Druga w tabeli Unia Jaroszów traci już do lidera sześć punktów.

14. kolejka klasy B – świdnicka grupa I
Tęcza Bolesławice - Błękitni Słotwina 3:2
Płomień Dobromierz - WKS Goczałków 1:2
Wodospad Zastruże - Granit Rogoźnica 6:3
Grom Panków - LKS Wiśniowa 1:3
Błyskawica Kalno - Wierzbianka Wierzbna 2:4
Zryw Łażany - Orzeł Witoszów 1:2
LKS Piotrowice Świdnickie - Herbapol Stanowice 5:2
Spółdzielca Marcinowice - Unia Jaroszów 1:1

Tabela świdnickiej grupy I klasy B
1. Tęcza------------13 – 35 – 41:19

2. Unia--------------13 – 29 – 45:13
3. WKS-------------13 – 28 – 42:17
4. Wierzbianka-----13 – 27 – 37:23
5. Spółdzielca------13 – 22 – 36:26
6. Herbapol--------13 – 22 – 35:26
7. Błękitni----------13 – 21 – 30:25
8. LKS W-----------13 – 19 – 35:29
9. Orzeł-------------13 – 17 – 23:25
10. Płomień---------13 – 16 – 30:29
11. Wodospad-----13 – 16 – 20:41
12. Błyskawica-----13 – 15 – 32:32
13. Zryw-------------13 – 14 – 23:27
14. Grom-----------13 – 7 – 10:38
15. LKS PŚ---------13 – 6 – 16:48
16. Granit----------13 – 4 – 30:67

14. kolejka klasy B – świdnicka grupa II
LKS Gilów - Klubokawiarnia Roztocznik 1:2
Zryw Gola Świdnicka - Kłos Lutomia 3:0
LKS Dobrocin - LKS II Bystrzyca Górna 1:1
Płomień Makowice - Sparta Ostroszowice 8:1
Dąb Mościsko - Sparta Oleszna 1:3
Piast Jaźwina - Orzeł Piława Dolna 1:7
Gryf Burkatów - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 1:3
Ślężanka Tąpadła - Victoria Tuszyn 0:3

Tabela świdnickiej grupy II klasy B
1. Zryw---------------13 – 37 – 49:2

2. Klubokawiarnia---13 – 33 – 52:17
3. Orzeł PD-----------13 – 33 – 59:15
4. Płomień------------13 – 33 – 59:26
5. Victoria------------13 – 31 – 40:12
6. Sparta Ostr.-------13 – 20 – 24:35
7. LKS II--------------13 – 18 – 32:28
8. Sparta Ol.----------13 – 17 – 34:32
9. Ślężanka-----------13 – 16 – 29:44
10. Dąb----------------13 – 15 – 32:41
11. Gryf---------------13 – 13 – 23:37
12. Piast---------------13 – 13 – 22:43
13. Orzeł PZ----------13 – 8 – 13:51
14. LKS G.------------13 – 7 – 20:36
15. LKS D.------------13 – 6 – 17:48
16. Kłos---------------13 – 3 – 7:48

11. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Zieloni Mokrzeszów - Płomyk Borówno 3:0
Grodno Zagórze Śląskie - Husaria Grzędy 6:0
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - KS Walim 0:0
Iskra Witków Śląski - Unia Bogaczewice 3:1
Joker Jaczków - Podgórze Wałbrzych 2:1
Pauzował Berit Głuszyca

Tabela wałbrzyskiej klasy B
1. KS-----------------9 – 23 – 36:7

2. Górnik NM-------9 – 23 – 31:9
3. Joker--------------9 – 22 – 38:19
4. Iskra--------------9 – 21 – 41:14
5. Podgórze---------9 – 17 – 41:10
6. Unia--------------9 – 12 – 15:22
7. Berit---------------9 – 10 – 18:23
8. Płomyk-----------10 – 8 – 18:22
9. Zieloni------------9 – 4 – 10:38
10. Grodno----------9 – 4 – 16:47
11. Husaria----------9 – 0 – 4:57

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group