• Sobota, 19 października 2019
  • Godz. 4:34
  • Imieniny: Pawła, Piotra, Jana, Ziemowita
  • Czytających: 690
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Klasa B: Unia postara się zbliżyć do rozpędzonej Tęczy

Wiadomości: klasa B
Piątek, 16 listopada 2012, 19:02
Aktualizacja: 19:03
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Niezwykle ciekawie zapowiada się 15. kolejka w świdnickiej grupie I klasy B. Wicelider rozgrywek Unia Jaroszów podejmie lidera Tęczę Bolesławice. Obecnie piłkarze z Jaroszowa mają sześć punktów starty do rywala i jeśli chcą myśleć jeszcze o tytule mistrzowskim, to na porażkę pozwolić sobie już raczej nie mogą.

15. kolejka świdnickiej grupy I klasy B
Orzeł Witoszów - LKS Piotrowice Świdnickie 18 listopada, 13:30
Wierzbianka Wierzbna - Zryw Łażany 18 listopada, 12:00
LKS Wiśniowa - Błyskawica Kalno 18 listopada, 11:00
Granit Rogoźnica - Grom Panków 18 listopada, 11:00
WKS Goczałków - Wodospad Zastruże 18 listopada, 13:30
Błękitni Słotwina - Płomień Dobromierz 18 listopada, 11:00
Unia Jaroszów - Tęcza Bolesławice 18 listopada, 13:30
Herbapol Stanowice - Spółdzielca Marcinowice 18 listopada, 11:00

Tabela świdnickiej grupy I klasy B
1. Tęcza------------13 – 35 – 41:19

2. Unia--------------13 – 29 – 45:13
3. WKS-------------13 – 28 – 42:17
4. Wierzbianka-----13 – 27 – 37:23
5. Spółdzielca------13 – 22 – 36:26
6. Herbapol--------13 – 22 – 35:26
7. Błękitni----------13 – 21 – 30:25
8. LKS W-----------13 – 19 – 35:29
9. Orzeł-------------13 – 17 – 23:25
10. Płomień---------13 – 16 – 30:29
11. Wodospad-----13 – 16 – 20:41
12. Błyskawica-----13 – 15 – 32:32
13. Zryw-------------13 – 14 – 23:27
14. Grom-----------13 – 7 – 10:38
15. LKS PŚ---------13 – 6 – 16:48
16. Granit----------13 – 4 – 30:67

15. kolejka świdnickiej grupy II klasy B
Orzeł Piława Dolna - Gryf Burkatów 18 listopada, 12:00
Sparta Oleszna - Piast Jaźwina 18 listopada, 13:00
Sparta Ostroszowice - Dąb Mościsko 18 listopada, 11:00
LKS II Bystrzyca Górna - Płomień Makowice 18 listopada, 11:00
Kłos Lutomia - LKS Dobrocin 18 listopada, 11:00
Klubokawiarnia Roztocznik - Zryw Gola Świdnicka 18 listopada, 13:30
Victoria Tuszyn - LKS Gilów 18 listopada, 13:30
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Ślężanka Tąpadła 18 listopada, 11:00

Tabela świdnickiej grupy II klasy B
1. Zryw---------------13 – 37 – 49:2

2. Klubokawiarnia---13 – 33 – 52:17
3. Orzeł PD-----------13 – 33 – 59:15
4. Płomień------------13 – 33 – 59:26
5. Victoria------------13 – 31 – 40:12
6. Sparta Ostr.-------13 – 20 – 24:35
7. LKS II--------------13 – 18 – 32:28
8. Sparta Ol.----------13 – 17 – 34:32
9. Ślężanka-----------13 – 16 – 29:44
10. Dąb----------------13 – 15 – 32:41
11. Gryf---------------13 – 13 – 23:37
12. Piast---------------13 – 13 – 22:43
13. Orzeł PZ----------13 – 8 – 13:51
14. LKS G.------------13 – 7 – 20:36
15. LKS D.------------13 – 6 – 17:48
16. Kłos---------------13 – 3 – 7:48

12. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Płomyk Borówno - Podgórze Wałbrzych
Joker Jaczków - Unia Bogaczewice
Iskra Witków Śląski - KS Walim
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Husaria Grzędy
Berit Głuszyca - Zieloni Mokrzeszów
Pauzuje Grodno Zagórze Śląskie

Tabela wałbrzyskiej klasy B
1. KS-----------------9 – 23 – 36:7

2. Górnik NM-------9 – 23 – 31:9
3. Joker--------------9 – 22 – 38:19
4. Iskra--------------9 – 21 – 41:14
5. Podgórze---------9 – 17 – 41:10
6. Unia--------------9 – 12 – 15:22
7. Berit---------------9 – 10 – 18:23
8. Płomyk-----------10 – 8 – 18:22
9. Zieloni------------9 – 4 – 10:38
10. Grodno----------9 – 4 – 16:47
11. Husaria----------9 – 0 – 4:57

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~wiwi 18-11-2012 16:57
tylko TECZA

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group