Czwartek, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 620
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Klasa B: W każdej grupie mecz na szczycie

Wiadomości: klasa B
Piątek, 14 października 2011, 14:36
Aktualizacja: 14:38
Autor: MDvR
Fot. archiwum
To będzie niezwykle interesujący weekend na boiskach piłkarskiej klasy B. W Świdnickiej grupie I lider Zieloni Mrowiny zagrają z czwartą Nysą Kłaczyna, w grupie II otwierający stawkę Piast Jaźwina podejmie wicelidera Płomienia Makowice, natomiast w grupie wałbrzyskiej znajdująca się na czele Victoria II Świebodzice zmierzy się z trzecim Zdrojem Jedlina–Zdrój.

11. kolejka klasy B – świdnicka grupa I
Wierzbianka Wierzbna - Błękitni Komorów 16 października, 12:00
Granit Rogoźnica - Wodospad Zastruże 16 października, 11:00
LKS Wiśniowa - Grom Panków 16 października, 11:00
Zieloni Mrowiny - Nysa Kłaczyna 16 października, 11:00
Orzeł Witoszów - Tęcza Bolesławice 16 października, 14:00
LKS Piotrowice Świdnickie - Płomień Dobromierz 16 października, 11:00
Błyskawica Kalno - Zryw Łażany 16 października, 11:00
Pauzuje Herbapol Stanowice

1. Zieloni------------9 – 25 – 37:5
2. Herbapol-------10 – 23 – 43:16
3. Wiśniowa--------9 – 22 – 29:15
4. Nysa--------------9 – 22 – 42:12
5. Zryw------------10 – 22 – 33:12
6. Grom-------------9 – 15 – 18:28
7. Tęcza-------------9 – 14 – 30:21
8. Granit-----------10 – 13 – 35:29
9. Wierzbianka----10 – 10 – 19:31
10. Piotrowice-------9 – 9 – 12:32
11. Wodospad-------9 – 7 – 11:37
12. Błyskawica-------9 – 6 – 15:28
13. Błękitni-----------9 – 6 – 10:24
14. Orzeł-------------9 – 6 – 20:41
15. Płomień---------10 – 3 – 16:39

11. kolejka klasy B – świdnicka grupa II
LKS Gilów - Boxmet Piskorzów 16 października, 14:00
Ślężanka Tąpadła - Spółdzielca Marcinowice 16 października, 11:00
Klubokawiarnia Roztocznik - Dąb Mościsko 16 października, 14:00
Sparta Ostroszowice - LKS Dobrocin 16 października, 11:00
Sparta Oleszna - Zgoda Grodziszcze 16 października, 13:00
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Zryw Gola Świdnicka 16 października, 11:00
Piast Jaźwina - Płomień Makowice 16 października, 11:00
Pauzuje Orzeł Piława Dolna

1. Piast---------------9 – 24 – 35:11
2. Płomień-----------9 – 22 – 44:19
3. Dobrocin----------9 – 21 – 29:7
4. Boxmet----------10 – 19 – 33:12
5. Zgoda-------------9 – 18 – 25:10
6. Orzeł--------------9 – 15 – 30:30
7. Dąb----------------9 – 13 – 15:15
8. Zryw--------------9 – 12 – 25:22
9. Sparta Ol.---------9 – 11 – 25:20
10. Sparta Ostr.-----9 – 11 – 25:23
11. Gilów------------10 – 10 – 17:32
12. Ślężanka---------10 – 7 – 14:39
13. Piława Dolna----10 – 7 – 23:38
14. Klubokawiarnia--10 – 7 – 17:43
15. Spółdzielca--------9 – 1 – 3:39

8. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Gryf Burkatów - Zieloni Mokrzeszów 16 października, 11:00
KS Walim - Podgórze Wałbrzych 16 października, 14:00
Victoria II Świebodzice - Zdrój Jedlina Zdrój 16 października, 11:00
Grodno Zagórze Śląskie - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 16 października, 14:00
Husaria Grzędy - Iskra Witków Śląski 16 października, 14:00
Berit Głuszyca - Płomyk Borówno 16 października, 11:00
Pauzuje Joker Jaczków

1. Victoria II-------7 – 21 – 34:6
2. Iskra------------7 – 15 – 40:15
3. Zdrój------------6 – 14 – 32:10
4. Grodno----------7 – 13 – 30:22
5. Husaria----------7 – 11 – 12:19
6. Berit-------------6 – 10 – 21:15
7. KS-----------------6 – 7 – 11:9
8. Podgórze---------7 – 7 – 17:22
9. Górnik------------7 – 7 – 10:18
10. Płomyk----------6 – 5 – 9:16
11. Zieloni-----------6 – 4 – 11:21
12. Joker------------7 – 4 – 17:49
13. Gryf--------------6 – 1 – 8:24

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group