• Niedziela, 20 października 2019
  • Godz. 11:18
  • Imieniny: Ireny, Kleopatry
  • Czytających: 741
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Klasa B: Zakończą rok zaległą serią spotkań

Wiadomości: klasa B
Piątek, 23 listopada 2012, 12:28
Aktualizacja: 12:29
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Piłkarze z boisk klasy B powalczą w najbliższą niedzielę 25 listopada po raz ostatni w tym roku o ligowe punkty.

Zaległa 12. kolejka świdnickiej grupy I klasy B
Błękitni Słotwina - Spółdzielca Marcinowice 25 listopada, 11:00
Unia Jaroszów - WKS Goczałków 25 listopada, 13:00
Tęcza Bolesławice - Granit Rogoźnica 24 listopada, 13:00
Płomień Dobromierz - LKS Wiśniowa 25 listopada, 11:00
Wodospad Zastruże - Wierzbianka Wierzbna 25 listopada, 11:00
Grom Panków - Orzeł Witoszów 25 listopada, 11:00
Błyskawica Kalno - Herbapol Stanowice 25 listopada, 11:00
Zryw Łażany - LKS Piotrowice Świdnickie 25 listopada, 11:00

Tabela świdnickiej grupy I klasy B
1. Tęcza------------14 – 35 – 43:22

2. Unia--------------14 – 32 – 48:15
3. WKS-------------14 – 31 – 49:19
4. Wierzbianka-----14 – 30 – 40:25
5. Herbapol--------14 – 25 – 37:27
6. Błękitni----------14 – 24 – 31:25
7. Spółdzielca------14 – 22 – 37:28
8. LKS W-----------14 – 19 – 39:35
9. Błyskawica------14 – 18 – 38:36
10. Orzeł------------14 – 17 – 24:28
11. Płomień---------14 – 16 – 30:30
12. Wodospad-----14 – 16 – 22:48
13. Zryw------------14 – 14 – 25:30
14. LKS PŚ---------14 – 9 – 19:49
15. Granit-----------14 – 7 – 32:67
16. Grom------------14 – 7 – 10:40

Zaległa 12. kolejka świdnickiej grupy II klasy B
Klubokawiarnia Roztocznik - Ślężanka Tąpadła 25 listopada, 13:00
Victoria Tuszyn - Kłos Lutomia 25 listopada, 13:00
LKS Gilów - LKS II Bystrzyca Górna 24 listopada, 13:00
Zryw Gola Świdnicka - Sparta Ostroszowice 25 listopada, 11:00
LKS Dobrocin - Sparta Oleszna 25 listopada, 13:00
Płomień Makowice - Orzeł Piława Dolna 25 listopada, 11:00
Dąb Mościsko - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 25 listopada, 13:00
Piast Jaźwina - Gryf Burkatów 25 listopada, 11:00

Tabela świdnickiej grupy II klasy B
1. Zryw---------------14 – 37 – 49:3

2. Klubokawiarnia---14 – 36 – 53:17
3. Orzeł PD-----------14 – 36 – 64:16
4. Płomień------------14 – 36 – 64:28
5. Victoria------------14 – 34 – 46:13
6. Sparta Ostr.-------14 – 23 – 28:37
7. Sparta Ol.----------14 – 20 – 37:32
8. LKS II--------------14 – 18 – 34:33
9. Ślężanka-----------14 – 16 – 31:49
10. Dąb----------------14 – 15 – 34:45
11. Gryf---------------14 – 13 – 24:42
12. Piast---------------14 – 13 – 22:46
13. Orzeł PZ----------14 – 11 – 18:53
14. LKS G.------------14 – 7 – 21:42
15. LKS D.------------14 – 7 – 18:49
16. Kłos----------------14 – 4 – 8:49

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~T 24-11-2012 16:06
TĘCZA-ROGOŻNICA 4-2 MAMY LIDERA MAMY LIDERA

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group