Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 558
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Klasa B: Zgodnie z planem

Wiadomości: klasa B
Poniedziałek, 27 maja 2013, 20:22
Aktualizacja: 20:25
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Nie było większych niespodzianek w 26. kolejce klasy B. Zwyciężyli faworyci, a najbardziej przekonujący triumf odnieśli zawodnicy Klubokawiarni Roztocznik, którzy pokonali aż 10:0 Kłos Lutomia.

26. kolejka klasy B – grupa I
Zryw Łażany - LKS Marcinowice 1:3
Błyskawica Kalno - LKS Piotrowice Świdnickie 5:1
Grom Panków - Herbapol Stanowice 2:7
Wodospad Zastruże - Orzeł Witoszów 2:3
Płomień Dobromierz - Wierzbianka Wierzbna 0:5
Tęcza Bolesławice - LKS Wiśniowa 1:0
Unia Jaroszów - Granit Rogoźnica 3:0 (wo)
Błękitni Słotwina - WKS Goczałków 2:5

Tabela
1. Tęcza Bolesławice------25 – 65 – 83:35
2. Unia Jaroszów-----------25 – 62 – 89:25
3. Wierzbianka Wierzbna--25 – 57 – 76:34
4. WKS Goczałków---------25 – 49 – 74:35
5. Herbapol Stanowice-----25 – 45 – 73:46
6. Błękitni Słotwina---------25 – 45 – 52:36
7. LKS Marcinowice---------25 – 40 – 56:41
8. Błyskawica Kalno--------25 – 36 – 67:58
9. Płomień Dobromierz-----25 – 32 – 51:57
10. Zryw Łażany------------25 – 31 – 49:46
11. LKS Wiśniowa-----------25 – 30 – 54:49
12. Orzeł Witoszów---------25 – 27 – 37:58
13. Wodospad Zastruże----25 – 22 – 40:92
14. LKS Piotrowice Św.------25 – 16 – 38:91
15. Grom Panków------------25 – 13 – 24:93
---
16. Granit Rogoźnica---------25 – 7 – 34:101

Granit Rogoźnica wycofał się z rozgrywek

26. kolejka klasy B – grupa II
Piast Jaźwina - Ślężanka Tąpadła 3:3
Dąb Mościsko - Gryf Burkatów 3:3
Płomień Makowice - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 9:0
LKS Dobrocin - Orzeł Piława Dolna 3:2
LKS Gola Świdnicka - Sparta Oleszna 3:1
LKS Gilów - Sparta Ostroszowice 3:0 (wo)
Victoria Tuszyn - LKS II Bystrzyca Górna 5:0
Klubokawiarnia Roztocznik - Kłos Lutomia 10:0

Tabela:
1. Płomień Makowice-----------25 – 66 – 121:40
2. LKS Gola Świdnicka----------25 – 64 – 102:13
3. Klubokawiarnia Roztocznik-25 – 63 – 97:32
4. Victoria Tuszyn---------------25 – 62 – 89:22
5. Orzeł Piława Dolna----------24 – 51 – 100:38
6. LKS II Bystrzyca Górna-----25 – 46 – 66:49
7. Sparta Oleszna---------------25 – 36 – 64:54
8. Piast Jaźwina-----------------25 – 30 – 49:78
9. Orzeł Przerzeczyn Zdrój----25 – 26 – 43:94
10. Dąb Mościsko----------------25 – 26 – 53:84
11. Ślężanka Tąpadła-----------25 – 24 – 48:92
12. LKS Dobrocin----------------25 – 19 – 36:74
13. Gryf Burkatów--------------25 – 18 – 45:85
14. LKS Gilów--------------------24 – 18 – 36:64
15. Kłos Lutomia-----------------25 – 8 – 24:110
---
16. Sparta Ostroszowice--------25 – 23 – 28:72

Sparta Ostroszowice wycofała się z rozgrywek

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group