Czwartek, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 605
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Klasa B: Zieloni Mrowiny wciąż bez straty punktu

Wiadomości: klasa B
Poniedziałek, 3 października 2011, 12:14
Aktualizacja: 12:15
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Ósmą wygraną w I grupie świdnickiej klasy B zanotowali piłkarze Zielonych Mrowiny, którzy pokonali 7:0 Płomień Dobromierz. Poniżej wyniki i tabele klas B.

9. kolejka klasy B – I grupa świdnicka
Herbapol Stanowice - Wodospad Zastruże 10:0
Wierzbianka Wierzbna - Grom Panków 1:4
Granit Rogoźnica - Nysa Kłaczyna 1:3
LKS Wiśniowa - Tęcza Bolesławice 5:3
Zieloni Mrowiny - Płomień Dobromierz 7:0
Orzeł Witoszów - Zryw Łażany 2:6
LKS Piotrowice Świdnickie - Błyskawica Kalno 3:2
Pauzowali Błękitni Komorów

1. Zieloni------------8 – 24 – 37:5
2. Nysa--------------8 – 21 – 39:9
3. Wiśniowa---------8 – 21 – 26:12
4. Herbapol---------9 – 20 – 36:15
5. Zryw--------------9 – 19 – 26:11
6. Tęcza-------------8 – 13 – 30:21
7. Granit-------------9 – 13 – 32:25
8. Grom--------------8 – 12 – 14:25
9. Piotrowice--------8 – 9 – 11:25
10. Wierzbianka-----9 – 7 – 14:31
11. Wodospad-------8 – 7 – 11:32
12. Błękitni-----------8 – 6 – 9:17
13. Błyskawica-------9 – 6 – 15:28
14. Orzeł-------------8 – 3 – 17:39
15. Płomień----------9 – 3 – 14:36

9. kolejka klasy B – II grupa świdnicka
LKS Gilów - Orzeł Piława Dolna 6:1
Boxmet Piskorzów - Spółdzielca Marcinowice 11:0
Ślężanka Tąpadła - LKS Dobrocin 0:5
Klubokawiarnia Roztocznik - Zgoda Grodziszcze 0:2
Sparta Ostroszowice - Zryw Gola Świdnicka 4:3
Sparta Oleszna - Płomień Makowice 3:3
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Piast Jaźwina 2:3
Pauzował Dąb Mościsko

1. Piast---------------8 – 21 – 29:11
2. Dobrocin----------8 – 20 – 28:6
3. Płomień-----------8 – 19 – 37:14
4. Zgoda-------------8 – 17 – 21:6
5. Boxmet-----------9 – 16 – 30:11
6. Orzeł--------------8 – 15 – 25:23
7. Sparta Ol.--------8 – 11 – 22:16
8. Gilów-------------9 – 10 – 17:26
9. Dąb----------------8 – 10 – 13:14
10. Sparta Ostr.-----8 – 10 – 21:19
11. Zryw--------------8 – 9 – 21:19
12. Piława Dolna-----9 – 7 – 22:35
13. Ślężanka---------9 – 7 – 13:37
14. Klubokawiarnia--9 – 6 – 16:42
15. Spółdzielca-------9 – 1 – 3:39

6. kolejka klasy B – grupa wałbrzyska
Berit Głuszyca - Podgórze Wałbrzych 8:4
KS Walim - Zdrój Jedlina Zdrój 1:1
Joker Jaczków - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 7:1
Victoria II Świebodzice - Iskra Witków Śląski 4:2
Grodno Zagórze Śląskie - Husaria Grzędy 7:1
Zieloni Mokrzeszów - Płomyk Borówno 3:0
Pauzował Gryf Burkatów

1. Victoria II------6 – 18 – 28:6
2. Iskra------------6 – 15 – 33:9
3. Zdrój------------5 – 11 – 20:9
4. Grodno----------6 – 10 – 24:17
5. Husaria---------6 – 10 – 11:18
6. Berit-------------5 – 7 – 18:13
7. KS---------------6 – 7 – 11:9
8. Joker------------6 – 7 – 17:35
9. Podgórze-------5 – 6 – 14:19
10. Zieloni----------5 – 4 – 9:18
11. Górnik----------6 – 4 – 8:19
12. Płomyk---------5 – 4 – 8:15
13. Gryf------------5 – 0 – 5:21

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group