• Wtorek, 22 października 2019
  • Godz. 5:44
  • Imieniny: Korduli, Filipa, Halki, Salomei
  • Czytających: 741
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Klasa okręgowa, klasa A i B: Co, gdzie i kiedy?

Wiadomości: klasa okręgowa, klasa A i B
Piątek, 4 kwietnia 2014, 22:55
Aktualizacja: 22:56
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Już w najbliższy weekend rozegrane zostaną kolejne pojedynki o punkty w rozgrywkach wałbrzyskiej okręgówki oraz klasach A i B.

19. kolejka klasy okręgowej
Nysa Kłodzko - Kryształ Stronie Śląskie 6 kwietnia, 16:00
Piast Nowa Ruda - Karolina Jaworzyna Śląska 5 kwietnia, 16:00
Skalnik Czarny Bór - Sparta Ziębice 5 kwietnia, 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Piławianka Piława Górna 6 kwietnia, 16:00
Pogoń Pieszyce - Stal Świdnica 5 kwietnia, 16:00
Trojan Lądek Zdrój - Unia Złoty Stok 6 kwietnia, 16:00
Iskra Jaszkowa Dolna - Victoria Świebodzice 5 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Żarów - LKS Bystrzyca Górna 6 kwietnia, 16:00

19. kolejka klasy A – grupa I
Włókniarz Głuszyca - Górnik Boguszów-Gorce 6 kwietnia, 16:00
Nysa Kłaczyna - Zieloni Mrowiny 6 kwietnia, 14:00
Tęcza Bolesławice - Zdrój Jedlina Zdrój 6 kwietnia, 11:00
Gwarek Wałbrzych - Granit Roztoka 6 kwietnia, 16:00
Biały Orzeł Mieroszów - Cukrownik Pszenno 6 kwietnia, 16:00
Czarni Wałbrzych - Grom Witków 6 kwietnia, 11:00
Unia Jaroszów - Wenus Nowice 6 kwietnia, 16:00
KS Walim - Sudety Dziećmorowice 6 kwietnia, 16:00

19. kolejka klasy A – grupa II
Koliber Uciechów - Czarni Sieniawka 6 kwietnia, 12:00
Polonia Ząbkowice Śląskie - Wieża Rudnica 6 kwietnia, 11:00
Delta Słupice - Tarnovia Tarnów 6 kwietnia, 16:00
Skałki Stolec - Zgoda Grodziszcze 6 kwietnia, 16:00
Zieloni Łagiewniki - Błękitni Owiesno 6 kwietnia, 13:00
Płomień Makowice - Boxmet Piskorzów 6 kwietnia, 14:00
LKS Gola Świdnicka - Niemczanka Niemcza 6 kwietnia, 11:00
Ślęża Ciepłowody - Rawa Boleścin 6 kwietnia, 16:00

19. kolejka klasy B – świdnicka grupa I
LKS Marcinowice - LKS Piotrowice Świdnickie 6 kwietnia, 12:00
LKS Wiśniowa - Grom Panków 6 kwietnia, 11:00
Błyskawica Kalno - Zieloni Mokrzeszów 6 kwietnia, 11:00
Orzeł Witoszów - Płomień Dobromierz 6 kwietnia, 11:00
Wierzbianka Wierzbna - Zjednoczeni Gościsław 6 kwietnia, 12:00
Błękitni Słotwina - Wodospad Zastruże 6 kwietnia, 11:00
Sokół Kostrza - Kłos Lutomia 6 kwietnia, 11:00
Herbapol Stanowice - Zryw Łażany 6 kwietnia, 11:00

17. kolejka klasy B – świdnicka grupa II
Ślężanka Tąpadła - LKS II Bystrzyca Górna 6 kwietnia, 15:00
Klubokawiarnia Roztocznik - Sparta Oleszna 6 kwietnia, 14:00
Orzeł Piława Dolna - LKS Dobrocin 6 kwietnia, 12:00
Płomień Sokolniki - Victoria Tuszyn 6 kwietnia, 11:00
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Gryf Burkatów 6 kwietnia, 14:00
Dąb Mościsko - LKS Gilów 6 kwietnia, 14:00

10. kolejka klasy B – grupa wałbrzyska
Podgórze Wałbrzych - Grodno Zagórze Śląskie 6 kwietnia, 11:00
Płomyk Borówno - Unia Bogaczowice 6 kwietnia, 14:00
Victoria II Świebodzice - Zagłębie Wałbrzych 6 kwietnia, 11:00
Iskra Witków Śląski - Husaria Grzędy 6 kwietnia, 14:00

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group