Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 575
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Klasa okręgowa, klasa A i B: Wyniki pierwszej kolejki sezonu 2013/2014

Wiadomości: klasa okręgowa, klasa A i B
Piątek, 16 sierpnia 2013, 20:30
Aktualizacja: 20:31
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Za nami pierwsze mecze sezonu 2013/2014 na boiskach piłkarskiej klasy okręgowej oraz klas A i B.

Klasa okręgowa
Victoria Świebodzice - Kryształ Stronie Śląskie 5:1
LKS Bystrzyca Górna - Unia Złoty Stok 3:2
Zjednoczeni Żarów - Stal Świdnica 3:2
Iskra Jaszkowa Dolna - Piławianka Piława Górna 1:0
Trojan Lądek Zdrój - Sparta Ziębice 3:3
Pogoń Pieszyce - Karolina Jaworzyna Śląska 1:2
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Nysa Kłodzko 1:1
Skalnik Czarny Bór - Piast Nowa Ruda 0:2

Klasa A – grupa I
Wenus Nowice - Górnik Boguszów-Gorce 6:0
Sudety Dziećmorowice - Grom Witków 2:0
KS Walim - Cukrownik Pszenno 1:2
Unia Jaroszów - Granit Roztoka 0:2
Czarni Wałbrzych - Zdrój Jedlina Zdrój 2:1
Gwarek Wałbrzych - Włókniarz Głuszyca 6:1
Tęcza Bolesławice - Nysa Kłaczyna 1:0
Zieloni Mrowiny - Biały Orzeł Mieroszów 2:3

Klasa A – grupa II
Niemczanka Niemcza - Wieża Rudnica 4:2
Rawa Boleścin - Boxmet Piskorzów 3:3
Ślęża Ciepłowody - Błękitni Owiesno 2:1
LKS Gola Świdnicka - Zgoda Grodziszcze 2:1
Płomień Makowice - Koliber Uciechów 3:0
Zieloni Łagiewniki - Tarnovia Tarnów 1:1
Skałki Stolec - Polonia Ząbkowice Śląskie 1:3
Delta Słupice - Czarni Sieniawka 2:1

Klasa B – grupa I
LKS Marcinowice - Kłos Lutomia 2:1
Zryw Łażany - Wodospad Zastruże 6:2
Herbapol Stanowice - Zjednoczeni Gościsław 7:2
Sokół Kostrza - Płomień Dobromierz 0:2
Błękitni Słotwina - Zieloni Mokrzeszów 2:3
Wierzbianka Wierzbna - Grom Panków 5:0
Orzeł Witoszów - LKS Piotrowice Świdnickie 3:3
Błyskawica Kalno - LKS Wiśniowa 2:2

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group