• Środa, 16 października 2019
  • Godz. 18:58
  • Imieniny: Ambrożego, Gerarda, Gawła
  • Czytających: 816
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Klasa okręgowa: Nasze ekipy zagrają głównie na wyjazdach

Wiadomości: klasa okręgowa
Piątek, 26 sierpnia 2011, 13:09
Aktualizacja: 13:42
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Victoria Świebodzice, Grom Witków, Stal Świdnica, a także Zjednoczeni Żarów swoje spotkania 3. kolejki wałbrzyskiej klasy rozgrywkowej rozegrają na terenach rywali. Jedyną drużyną z naszego powiatu, która powalczy o punkty u siebie jest beniaminek LKS Bystrzyca Górna, który podejmie Pogoń Pieszyce.

Reprezentant powiatu świdnickiego – Grom Witków, który jak do tej pory jako jedyny z naszych zespołów zanotował komplet punktów zmierzy się w Nowej Rudzie z miejscowym Piastem, który również zgromadził w swoim dorobku sześć „oczek”. Victoria Świebodzice zagra z Kryształem Stronie Śląskie, Stal Świdnica z Unią Złoty Stok, a Zjednoczeni Żarów powalczą z innymi Zjednoczonymi, tymi ze Ścinawki Średniej.

3. kolejka wałbrzyskiej okręgówki
Kryształ Stronie Śląskie – Victoria Świebodzice 28 sierpnia, 17:00
Piast Nowa Ruda – Grom Witków 28 sierpnia, 17:00
Unia Złoty Stok – Stal Świdnica 28 sierpnia, 17:00
Lechia II Dzierżoniów – MKS Szczawno Zdrój 28 sierpnia, 17:00
LKS Bystrzyca Górna – Pogoń Pieszyce 28 sierpnia, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów – Górnik Boguszów-Gorce 27 sierpnia, 17:00
Iskra Jaszkowa Dolna – Nysa Kłodzko 28 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Zjednoczeni Żarów 28 sierpnia, 17:00

Prosimy wszystkich kibiców o wpisywanie w komentarzach wyników spotkań swoich zespołów. Dziękujemy! Zapraszamy też do typowania rezultatów najbliższych meczów

1. Nysa--------------2 – 6 – 8:2
2. Lechia II----------2 – 6 – 7:3
3. Piast--------------2 – 6 – 6:2
4. Grom--------------2 – 6 – 6:3
5. Iskra--------------2 – 4 – 6:3
6. Unia---------------2 – 4 – 3:2
7. Victoria-----------2 – 3 – 5:2
8. Biały Orzeł-------2 – 3 – 4:6
9. LKS----------------2 – 1 – 2:3
10. Kryształ---------2 – 1 – 4:6
–-- Stal---------------2 – 1 – 4:6
12. Górnik------------2 – 1 – 3:6
13. MKS--------------2 – 1 – 0:2
14. Zjednoczeni Ż.--2 – 1 – 0:3
15. Pogoń------------2 – 0 – 3:5
16. Zjednoczeni Ś.--2 – 0 – 3:10

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~kibicowski 26-08-2011 13:46
unia- stal 1-2 :-)))
~ 26-08-2011 13:55
Kryształ - Victoria 2:2, Piast - Grom 1:2, Unia - Stal 1:1, Lechia - MKS 0:1, LKS - Pogoń 1:0, Biały Orzeł - Górnik 2:0, Iskra - Nysa 1:2, Zjednoczeni Ś - Zjednoczeni Ż 1:0
~smerni 26-08-2011 14:29
Kryształ- victoria 1:2, Piast- Grom 1:1, Unia- Stal 1:2, Lechia- Szczawno 2:0, LKS - Pogoń 1:0, Orzeł - Górnik 1:1, Iskra- Nysa 0:3, Zjednoczeni Ścinawka- Zjednoczeni Żarów 1:2
~ 26-08-2011 15:01
Kryształ - Victoria 2:3, Piast - Grom 2:1, Unia - Stal 1:1, Lechia - MKS 2:0, LKS - Pogoń 0:0, Biały Orzeł - Górnik 2:0, Iskra - Nysa 1:2, Zjednoczeni Ś - Zjednoczeni Ż 1:1
~znawca 26-08-2011 23:42
Kryształ - Victoria 12:13, Piast - Grom 10:13, Unia - Stal 11:14, Lechia - MKS 10:8, LKS - Pogoń 11:11, Biały Orzeł - Górnik 22:17, Iskra - Nysa 11:16, Zjednoczeni Ś - Zjednoczeni Ż 7:6

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group