Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 581
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Klaser pełen dopalaczy w każdej gminnej szkole

Wiadomości: gmina Świdnica
Piątek, 26 listopada 2010, 14:05
Aktualizacja: 14:08
Autor: KO
Fot. Biblioteka w Świebodzicach
Uczniowie szkół z gminy Świdnica zapoznają się z „Klaserem pełnym dopalaczy” – widowiskiem łączącym wiedzę z emocjami Teatru Edukacji i Profilaktyki Maska. Przedstawienia przeznaczone dla uczniów starszych klas szkół podstawowych oraz gimnazjalistów ruszą 8 grudnia.

Spektakl krakowskiego teatru porusza kontrowersyjny problem dopalaczy, czyli różnego rodzaju produktów zawierających substancje psychoaktywne. Aktorzy wcielą się w role młodych ludzi i pokażą, jak może się skończyć nawet jedna przygoda z tymi niebezpiecznymi substancjami.

Udział uczniów w przedstawieniu sfinansowany zostanie ze środków Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w ramach Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Maska ma na swoim koncie wiele takich edukacyjnych przedsięwzięć. Na przykład w maju teatr gościł w Bibliotece Dziecięcej Świebodzicach. Młodzi świebodziczanie poznali wtedy Królewnę Aldonę i Rycerza Waldusia, który wyruszył do pobliskiego lasu, aby pokonać Bestię, która straszyła mieszkańców królestwa, bałaganiła i zanieczyszczała środowisko.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~asdasd 26-11-2010 17:52
żałosne

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group