Sobota, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 1196
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Klimaty jazzu

Poniedziałek, 3 sierpnia 2020, 9:22
Aktualizacja: 13:24
Autor: red
Świdnica: Klimaty jazzu
Fot. organizatorzy
KLIMATY JAZZU – utwory autorskie Marka Tutki i Bohdana Janeczka uzupełnione o kilka standardów jazzowych.
6.08.2020 godz. 19.00, wstęp wolny, podcienia Ratusza w Świdnicy przy ul. Wewnętrznej.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z aktualnymi zaleceniami i wytycznymi. Prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie obowiązujących zasad zgodnych z WYTYCZNYMI DLA UCZESTNIKÓW IMPREZ W ŚWIDNICKIM OŚRODKU KULTURY W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCĄ PANDEMIĄ COVID-19 (podlinkowana strona https://sok.com.pl/poznaj-zasady-bezpieczenstwa/) oraz wydrukowanie i wypełnienie OŚWIADCZENIA (https://sok.com.pl/wp-content/uploads/2020/06/OSWIADCZENIE-O-STANIE-ZDROWIA.pdf), które należy przekazać obsłudze wraz z biletem w dniu koncertu.

Marek Tutko (PL) -piano
Studia pierwszego stopnia ukończył w Instytucie Jazzu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie, w klasie prof. dr hab. Wojciecha Niedzieli. Obecnie kontynuuje studia na Akademii Muzycznej we Wrocławiu u dr hab. Piotra Kałużnego. Prowadzi folkowo jazzowy projekt Re-Karpaty i regularnie pojawia się na scenie m. in. jako członek zespołu Michał Bober Band.

Bohdan Janeczek (CZ)- sax
Uczęszczał do Konserwatorium im. Jaroslava Ježka w Pradze. Później ukończył studia licencjackie w Instytucie Jazzu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie w klasie mgr Piotra Barona. Występował między innymi z Big Bandem Czeskiego Radia, Saxtetem Štěpána Markowicza i zespołem Boundary Jazz Quintet.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group