Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 1032
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Klub Młodzieżowy na polu walki

Poniedziałek, 28 listopada 2016, 8:02
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Klub Młodzieżowy na polu walki
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Sport, wyzwanie, adrenalina i rywalizacja, a do tego świetna zabawa. Tak swój czas wolny od pracy spędzają wolontariusze Klubu Młodzieżowego w Jaworzynie Śląskiej.

Tym razem młodzież wraz z opiekunami udała się do Wrocławia na rozgrywki w laserowego paintballa czyli laser tag. Wycieczka odbyła się w ramach nagrody za ostatnie miesiące wolontariackiej pracy – a tej ostatnimi czasy nie brakowało. Młodzież dzielnie pracowała nie tylko podczas imprez organizowanych przez SOKiBP, ale pomagała także m.in. podczas Gali Parowozów, Pikniku Służb Mundurowych w Świdnicy, czy „Toyota Mini-Euro Cup” w Wałbrzychu, organizowała także zabawy dla dzieci na wiejskich festynach i piknikach organizowanych przez sołectwa naszej gminy. Ostatnim dużym przedsięwzięciem Klubu Młodzieżowego była organizacja „Strasznego Balu” dla dzieci, a w planach wolontariusze mają już kolejny bal przebierańców i miesiąc grudzień, jak co roku obfitujący w przeróżne atrakcje dla najmłodszych mieszkańców Jaworzyny Śląskiej.

Wycieczka była współfinansowana ze środków Programu Wolontariatu Pracowników Toyota Motor Manufacturing Poland – „Pomoc z Toyoty” w związku z realizacją projektu “Pomagając innym -pomagasz sobie”.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group