Środa, 28 lutego
Imieniny: Lecha, Romana
Czytających: 1212
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Kolarskie podsumowanie

Czwartek, 5 stycznia 2023, 9:35
Aktualizacja: 9:36
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Kolarskie podsumowanie
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Czwarte miejsce drużynowo i miejsca medalowe dla poszczególnych zawodników sekcji kolarskiej GLKS w Jaworzynie Śląskiej – to dorobek jaworzyńskich kolarzy w ubiegłorocznej edycji Ligi MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej. W Urzędzie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej odbyło się spotkanie podsumowujące cykl wyścigów.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciel organizatorów ligi - Stowarzyszenia Cyklistów Ziemi Wałbrzyskiej Mateusz Rosiak, trener sekcji kolarskiej Gminnych Ludowych Zespołów Sportowych w Jaworzynie Śląskiej, burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz i zastępca burmistrza Justyna Chrebela. Mateusz Rosiak i Antoni Szewczyk przekazali na ręce włodarzy podziękowania za zaangażowanie i wsparcie przy organizacji poprzedniej edycji kolarskich zmagań.

Podczas spotkania omówiono możliwości pozyskania dodatkowych środków na organizację Ligi MTB w bieżącym roku.

Przypomnijmy, że w ubiegłorocznej edycji ligi kolarze sekcji GLKS zajęli drużynowo czwarte miejsce. Dodatkowo miejsca na podium zdobyli poszczególni zawodnicy. W klasyfikacji generalnej po 8 wyścigach 1. w kategorii młodzik był Piotr Tomczak, w kategorii żakini 2. miejsce zajęła Barbara Tomczak, w kategorii młodziczka 2. miejsce - Emilia Poroś, w kategorii skrzat 4. miejsce - Malwina Mitura (dziewczęta) i Wojciech Pamuła (chłopcy). Wśród młodszych zawodników najlepszymi wynikami wyróżnili się Anna Szczepańska, Zola i Nadia Budny, Krzysztof Leśniewski.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group