Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 1003
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Kolarskie zmagania w Świdnicy

Środa, 11 sierpnia 2010, 15:08
Aktualizacja: 17:46
Autor: MDvR
Świdnica: Kolarskie zmagania w Świdnicy
Fot. użyczone
Do wyścigu ,,Świdnica GP MTB” pozostały już tylko trzy dni. Organizatorzy zapowiadają wielkie emocje w silnie obsadzonej imprezie.

Swój udział zapowiedziały niemalże wszystkie dolnośląskie kluby kolarskie. Wciąż trwają rozmowy odnośnie przyjazdu polskich olimpijczyków: Marka Galińskiego i Anny Szafraniec. Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z regulaminem PZKOL.

Wszyscy chętni kolarze, którzy chcieliby stanąć na linii startu muszą posiadać aktualną na rok 2010, licencję kolarską wydaną przez Polski lub Regionalny Związek Kolarski. Ponadto w przypadku zawodników do 18 roku życia wymagane jest posiadanie ważnych badań lekarskich. Zawodnicy mają obowiązek startu w kaskach sztywnych oraz na sprawnych technicznie rowerach górskich zgodnych z przepisami PZKOL.

Impreza zorganizowana będzie w dziesięciu kategoriach wiekowych, począwszy od żaka, a kończąc na klasyfikacji masers.

Wszystkich chętnych zawodników zapraszamy w niedzielę 15 sierpnia od 9:30 nad świdnicki Zalew Witoszówka, gdzie odbywać będzie się rejestracja zawodników. O 11.00 planowany jest start pierwszej konkurencji, wszystkich fanów kolarstwa zapraszamy do gorącego dopingu.

Organizatorem zawodów jest Klub Sportowy Sułek Sport, Starostwo Powiatowe w Świdnicy i Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group