Imieniny: Jarosława, Marka
Czytających: 1691

Jaworzyna Śląska: Kolarze rozpoczęli sezon

Środa, 6 kwietnia 2016, 18:52
Międzynarodowym Kryterium Ulicznym w Dzierżoniowie i wyścigiem ze startu wspólnego w Sobótce rozpoczął się sezon szosowy kolarzy.

W Dzierżoniowie rywalizowali kolarze z Czech, Litwy, Niemiec i Polski. Były to eliminacje do Mistrzostw Polski w kryterium ulicznym. W kategorii dzieci 11-12 lat Hubert Budny z Karoliny Jaworzyna Śląska zajął 10. Miejsce, a Judyta Tonder była 15. W kategorii juniorek młodszych Paulina Pastuszek ukończyła wyścig na 23. miejscu.

W Sobótce odbył się wyścig ze startu wspólnego pod nazwą Ślężański Mnich. W wyścigu juniorek młodszych Paulina Pastuszek zajęła 16. miejsce. W kategorii juniorów młodszych Marcin Zarębski, Jakub Żuraw, Igor Beker zakończyli wyścig poza czołówką.