W niedzielę, 8 stycznia do wspólnego kolędowania zapraszają między innymi sołtys, Rada Sołecka, Klub Starszaka, OSP oraz Parafia Rzymsko- Katolicka pw. św. Anny w Grodziszczu. O godz. 17.00 w świetlicy w Grodziszczu odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Zespołu Śpiewaczego „Ale Babki” oraz „Kapeli Zdzicha” działających przy Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy.
Kolęda w Grodziszczu
Audio
Czytaj na głos
Święta Narodzenia Pańskiego już za nami, wciąż jednak trwamy w radosnym nastroju spotkań noworocznych, których nie brakuje w sołectwach gminy Świdnica.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.