Poniedziałek, 15 czerwca
23°C Jelenia Góra

Kolęda w Grodziszczu

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Święta Narodzenia Pańskiego już za nami, wciąż jednak trwamy w radosnym nastroju spotkań noworocznych, których nie brakuje w sołectwach gminy Świdnica.

W niedzielę, 8 stycznia do wspólnego kolędowania zapraszają między innymi sołtys, Rada Sołecka, Klub Starszaka, OSP oraz Parafia Rzymsko- Katolicka pw. św. Anny w Grodziszczu. O godz. 17.00 w świetlicy w Grodziszczu odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Zespołu Śpiewaczego „Ale Babki” oraz „Kapeli Zdzicha” działających przy Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka