Czwartek, 2 lutego
Imieniny: Marii, Miłosławy
Czytających: 816
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Kolędowanie w PZERiI

Wtorek, 21 grudnia 2021, 11:37
Autor: red
Świebodzice: Kolędowanie w PZERiI
Fot. UM Świebodzice
W sobotę (18 grudnia) w Polskim Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Świebodzicach odbyło się świąteczne kolędowanie.

Na zaproszenie Prezesa Aleksandra Jermakowa uczestniczyli w nim m. in. Burmistrz Miasta Paweł Ozga i Honorowy Członek PZERiI, Radny Senior Jan Klepiec oraz członkowie stowarzyszenia.

Jak podkreślał Prezes w tym roku, spotkanie miało bardzo kameralny charakter ze względu na obowiązujące zasady i dbałość o zdrowie uczestników.

Po powitaniu zebranych i złożeniu serdecznych życzeń z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, Prezes Związku zaprosił na scenę Burmistrza Miasta oraz Radnego Seniora. Jako pierwszy głos zabrał Burmistrz Paweł Ozga, który podziękował za zaproszenie i wszystkim uczestnikom spotkania życzył przede wszystkim zdrowia, ale również wszelkiej pomyślności. Następnie przekazał na ręce Aleksandra Jermakowa świąteczny upominek. Do życzeń dołączył się również radny Rady Miejskiej Jan Klepiec.

Później na scenie pojawił się znany i lubiany zespół Świebodziczanie, który wykonał szereg pięknych polskich kolęd, zapraszając do wspólnego śpiewania wszystkich uczestników spotkania.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group