Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 1014
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Kolejna wycieczka

Piątek, 22 listopada 2019, 9:25
Autor: red
Świdnica: Kolejna wycieczka
Fot. organizatorzy
Zapraszamy świdnickich seniorów (w wieku 60+) wraz z dziećmi (w wieku od 7 do 14 lat) będącymi pod ich opieką, do bezpłatnego uczestnictwa w wyjeździe do Czeskiej Skalicy, gdzie wspólnie z tamtejszymi seniorami i juniorami będą mogli uczestniczyć w warsztatach integracyjnych.

Wyjazd zaplanowany jest na niedzielę, 8 grudnia. Organizowany jest on w ramach projektu „Transgraniczna integracja międzypokoleniowa” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Współpracy Transgranicznej 2014 - 2020 Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

Zapisy już od poniedziałku, 25 listopada prowadzić będzie Regionalna Informacja Turystyczna i Kulturalna w Świdnicy. Miasto gwarantuje bezpłatny przejazd, ubezpieczenie oraz obiad.

25 i 26 listopada zapisywać się mogą tylko seniorzy wraz z dziećmi nad którymi będą sprawować opiekę. W przypadku wolnych miejsc, 27 i 28 listopada będą prowadzone zapisy samych seniorów chcących wziąć udział w wydarzeniu.

Niezbędne dane do ubezpieczenia i kontaktu:
• imię i nazwisko,
• adres zameldowania,
• PESEL,
• nr telefonu.

Wyjazd zaplanowano o godzinie 730 z ul. Nauczycielskiej w Świdnicy. Przewidywany powrót do Świdnicy o godzinie 1800. W programie: warsztaty przygotowywania ozdób świątecznych, zwiedzanie pałacu i młyna w Ratibořicích w adwentowej oprawie.

Liczba miejsc jest ograniczona - w wyjeździe może uczestniczyć 20 osób, dlatego też o udziale w wycieczce decyduje kolejność zgłoszeń.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group