Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 568
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kolejna wysoka porażka Wodospadu

Wiadomości: klasa B
Poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 21:38
Aktualizacja: 21:40
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Drużyna Wodospadu Zastruże poniosła kolejną dotkliwą porażkę w rozgrywkach grupy I klasy B. W 3. kolejce spotkań ulegli 2:7 Sokołowi Kostrza.

3. kolejka klasy B – grupa I świdnicka
LKS Marcinowice - Zryw Łażany 1:0
Sokół Kostrza - Wodospad Zastruże 7:2
Błękitni Słotwina - Zjednoczeni Gościsław 2:2
Wierzbianka Wierzbna - Płomień Dobromierz 6:3
Orzeł Witoszów - Zieloni Mokrzeszów 3:2
Błyskawica Kalno - Grom Panków 2:4
LKS Wiśniowa - LKS Piotrowice Świdnickie 5:2

Tabela klasy B – grupa I
1. Wierzbianka--------------3 - 7 - 13-5
2. LKS Wiśniowa------------3 - 7 - 11-4
3. LKS Marcinowice---------3 - 6 - 3-5
4. Herbapol Stanowice-----2 - 6 - 17-2
5. Grom Panków-------------3 - 6 - 7-9
6. Zryw Łażany--------------3 - 6 - 9-3
7. Orzeł Witoszów-----------3 - 4 - 8-8
8. Zieloni Mokrzeszów-------3 - 4 - 7-7
9. Piotrowice Świdnickie-----3 - 4 - 8-10
10. Zjednoczeni Gościsław--3 - 4 - 8-11
11. Błękitni Słotwina---------3 - 4 - 8-5
12. Płomień Dobromierz-----3 - 3 - 5-10
13. Sokół Kostrza------------3 - 3 - 9-8
14. Błyskawica Kalno--------3 - 1 - 6-9
15. Kłos Lutomia--------------2 - 0 - 1-5
16. Wodospad Zastruże-------3 - 0 - 4-23

2. kolejka klasy B – grupa II świdnicka
Ślężanka Tąpadła - Błękitni Książnica 1:0
Piast Jaźwina - Klubokawiarnia Roztocznik 3:4
LKS II Bystrzyca Górna - Orzeł Piława Dolna 0:2
Sparta Oleszna - Płomień Sokolniki 3:2
LKS Dobrocin - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 5:2
Victoria Tuszyn - Dąb Mościsko 0:0
Gryf Burkatów - LKS Gilów 1:1

Tabela klasy B – grupa II
1. Orzeł Piława Dolna----2 - 6 - 7-2
--- Ślężanka Tąpadła-----2 - 6 - 7-2
3. Sparta Oleszna--------2 - 6 - 5-3
4. Victoria Tuszyn---------2 - 4 - 7-0
5. Dąb Mościsko-----------2 - 4 - 4-2
6. LKS II Bystrzyca G.----2 - 3 - 6-2
7. LKS Dobrocin------------2 - 3 - 7-6
8. Klubokawiarnia---------2 - 3 - 6-9
9. Gryf Burkatów----------2 - 2 - 3-3
10. Błękitni Książnica------2 - 1 - 2-3
11. LKS Gilów--------------2 - 1 - 1-8
12. Piast Jaźwina----------2 - 0 - 5-9
13. Orzeł Przerzeczyn Z.-2 - 0 - 3-7
14. Płomień Sokolniki------2 - 0 - 2-9

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group